Крушини кора - інструкція, застосування, аналоги препарату

Крушини кора фото упаковки

Застосування Крушини кори

Крушини кора - склад і форма випуску препарату

Крушини кора: як приймати препарат

Крушини кора - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Крушини кори

Біологічно активні речовини препарату чинять м’яку проносну дію, механізм якої полягає у посиленні перистальтики товстої кишки, не подразнюючи слизової оболонки і не впливаючи на тонкий кишечник. Послаблювальна дія настає через 8-12 годин після приймання.

Застосування Крушини кори

Атонія кишечнику, звичні запори.

Крушини кора - склад і форма випуску препарату

Форма випуску – кора. Подрібнена сировина: шматочки кори різної форми.

Склад. Діюча речовина: крушини кора (Frangulaecortex).

1 пачка містить крушини кори (Frangulaecortex) – 75 г;

1 пачка містить крушини кори (Frangulaecortex) – 100 г;

1 фільтр-пакет містить крушини кори (Frangulaecortex) – 2,5 г.

Крушини кора: як приймати препарат

1 столову ложку кори помістити в емальований посуд, залити 200 мл гарячої кип’яченої води, закрити кришкою і настоювати на киплячій водяній бані 30 хв. Охолодити при кімнатній температурі 10 хв, процідити, залишок віджати до процідженого відвару. Об'єм відвару довести кип’яченою водою до 200 мл. Застосовувати у теплому вигляді дорослим по ½ склянки на ніч, дітям віком від 12 років –по ¼-⅓ склянки на ніч. Перед застосуванням відвар збовтати.

2 фільтр-пакети помістити у скляний або емальований посуд, залити 100 мл окропу, закрити і настоювати 15-20 хв. Застосовувати у теплому вигляді дорослим по 100 мл на ніч, дітям віком від 12 років – по ¼-⅓ склянки (50-60 мл) на ніч.

Приготовлену водну витяжку зберігати при температурі 8-15 ºС не більше 2 діб.

Тривалість курсу лікування визначає лікар індивідуально.

Діти. Застосування препарату рекомендується дітям віком від 12 років.

Крушини кора - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання. Гіперчутливість до біологічно активних речовин препарату. Запори неврогенного та ендокринного походження, спастичні запори, кишкова непрохідність, кровотечі, синдром «гострого» живота, апендицит, гострий гастроентероколіт, інші запальні процеси у черевній порожнині, гострі пропасні стани.

Побічні ефекти. При тривалому застосуванні можуть розвинутися: діарея з метаболічними порушеннями, дегідратація, зниження функції ферментів кишечнику, атонія товстого кишечнику, колікоподібний біль, алергічні реакції.

Аналоги Крушини кори

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся