Колломак - інструкція, застосування, аналоги препарату

Колломак фото упаковки

Застосування Колломаку

Колломак - склад і форма випуску препарату

Колломак: як приймати препарат

Колломак - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Колломаку

Дерматологічні засоби. Препарати, які мають пом’якшувальну і захисну дії. Колломак - кератолітичний препарат. Саліцилова кислота виявляє кератолітичну дію, має слабку протимікробну активність. Молочна кислота спричиняє хімічну деструкцію бородавок. Полідоканол має місцевоанестезуючу дію, місцевий склерозуючий ефект, що запобігає рецидиву захворювання.

Застосування Колломаку

Мозолі, мозолистість, ороговіння шкіри, папіломи шкіри (бородавки, гострокінцеві кондиломи), гіперкератоз, у тому числі долоне-підошовний, гіперкератоз при псоріазі.

Колломак - склад і форма випуску препарату

Розчин для зовнішнього застосування.

Склад. Діючі речовини: 10 г розчину містять: кислоти саліцилової 2 г, кислоти молочної 0,5 г, полідоканолу 0,2 г.

Допоміжні речовини: дибутилфталат, етилцелюлоза, ацетон.

Колломак: як приймати препарат

На уражені ділянки шкіри наносити 1 краплю Колломаку 1-2 рази на добу. При підошовних бородавках, гіперкератозах стоп тепла ножна ванна посилює терапевтичний ефект. Тривалість лікування встановлюється індивідуально залежно від ефективності препарату.

Для дорослих максимальна доза Колломаку становить 10 мл на добу, що відповідає 2 г саліцилової кислоти на добу.

Як правило, через 3-4 дні можливо видалити мозолі і мозолистість після прийняття теплої ножної ванни.

Для дітей старше 2 років максимальна доза Колломаку становить 1 мл, що відповідає 200 мг саліцилової кислоти. Не допускати перевищення цієї дози. Не слід обробляти декілька ділянок шкіри одночасно.

При застосуванні препарату у максимальній добовій дозі у дорослих і дітей тривалість лікування не повинна перевищувати 1 тиждень. При лікуванні мозолистості курс становить 3 - 4 дні.

Після застосування препарату флакон щільно закрити.

Діти. Препарат не слід застосовувати дітям віком до 2 років. Препарат не рекомендовано застосовувати для лікування дітей та підлітків під час або відразу після захворювання вітряною віспою, грипом або іншими вірусними інфекціями. Дітям до 12 років слід застосовувати препарат під контролем дорослих.

Колломак - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання. Підвищена чутливість до саліцилової кислоти, саліцилатів або до інших компонентів препарату.

Родимки, бородавки на волосистій частині голови, бородавки на слизових оболонках та на обличчі, відкриті рани, пігментні утворення шкіри, лікування бородавок з червоним краєм, волосистих бородавок.

Порушення функції нирок (ниркова недостатність).

Дитячий вік до 2 років.

Побічні ефекти. При застосуванні полідоканолу були поодинокі повідомлення про легкі системні алергічні реакції. Іноді - реакції гіперчутливості, місцеве подразнення шкіри,в окремих випадках – локальні шкірні прояви при контакті з препаратом (печіння, почервоніння), біль, знебарвлення шкіри, свербіж, лущення, кровоточивість, запалення, контактний дерматит та набряк, шкірні висипання.

Аналоги Колломаку

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies