Колікід - інструкція, застосування, аналоги препарату

Колікід фото упаковки

Застосування Колікіду

Колікід - склад і форма випуску препарату

Колікід: як приймати препарат

Колікід - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Колікіду

Засоби, що застосовуються при функціональних шлунково-кишкових розладах. Симетикон, який входить до складу препарату, – це нетоксична інертна поверхнево-активна речовина, виготовлена на основі кремнію, є піногасником. Він змінює поверхневий натяг пухирців газу, що утворюються в кишечнику, і спричиняє їх руйнуванню.

Застосування Колікіду

Симптоматичне лікування порушень з боку шлунково-кишкового тракту, пов’язаних з газоутворенням, наприклад, метеоризм, у тому числі у післяопераційний період.

Як допоміжний засіб при проведенні діагностичних досліджень органів черевної порожнини (рентгенографія, ультразвукове дослідження) та при підготовці до гастродуоденоскопії.

Як піногасник при інтоксикаціях поверхнево-активними речовинами (пральними порошками або іншими миючими засобами).

Колікід - склад і форма випуску препарату

Таблетки, вкриті оболонкою.

Склад. Діюча речовина: simethicone. 1 таблетка містить симетикону 125 мг.

Допоміжні речовини: магнію-алюмінію силікат, лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, кальцію гідрофосфат, кислота стеаринова, кремнію діоксид колоїдний безводний, кросповідон, повідон К 29/32, Opadry II 85G 52218 жовтий.

Колікід: як приймати препарат

Таблетки Колікід застосовувати перорально дорослим та дітям віком від 12 років. Прийом препарату не залежить від прийому їжі.

Симптоматичне лікування при скаргах з боку шлунково-кишкового тракту: по 1 таблетці 3 рази на добу.

Як допоміжний засіб при проведенні діагностичних досліджень органів черевної порожнини: по 1 таблетці 3 рази на добу за день до дослідження і ще 1 таблетку - вранці в день його проведення.

Як піногасник при інтоксикаціях поверхнево-активними речовинами (пральними порошками або іншими миючими засобами): дозування залежить від тяжкості інтоксикації. Мінімальна рекомендована доза - 3 таблетки.

Тривалість курсу лікування встановлюється індивідуально. За необхідності препарат можна приймати тривалий час.

Діти. Колікід, таблетки, застосовують дітям віком від 12 років. Дітям віком до 12 років препарат призначають у вигляді рідких лікарських форм.

Колікід - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання. Підвищена чутливість до препарату та його компонентів. Кишкова непрохідність. Обструктивні захворювання травного тракту.

Побічні ефекти. Алергічні прояви, реакції гіперчутливості, включаючи свербіж, шкірний висип, кропив’янку.

АналогиКолікіду

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies