Кокарбоксилаза - інструкція, застосування, аналоги препарату

Кокарбоксилаза фото упаковки

Застосування Кокарбоксилази

Кокарбоксилаза - склад і форма випуску препарату

Кокарбоксилаза: як приймати препарат

Кокарбоксилаза - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Кокарбоксилази

Препарат застосовують при захворюванні печінки і нирок, отруєннях, серцевій недостатності тощо.

Застосування Кокарбоксилази

Його прописують при метаболічному ацидозі, гіпекглікемічній комі і ацидозі при цукровому діабеті, печінковій та нирковій недостатності, дихальному ацидозі при хронічній, серцево-легеневій недостатності, дихальній недостатності, хронічній недостатності кровообігу, ІХС, інфаркті міокарда і постінфарктному кардіосклерозі (у складі комплексної терапії), гострому алкогольному отруєнні і хронічному алкоголізмі; отруєнні препаратами наперстянки, барбітуратами, інтоксикації при інфекційних захворюваннях: дифтерії, скарлатині, тифі, периферичних невритах.

При проведенні комплексної терапії необхідно враховувати властивість Кокарбоксилази посилювати кардіотонічну дію серцевих глікозидів. При миготливій аритмії не слід вводити препарат внутрішньовенно.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Ефективність і безпека застосування Кокарбоксилази гідрохлориду для лікування вагітних або в період годування груддю не встановлені, тому призначати препарат у цей період не рекомендується.

Кокарбоксилаза - склад і форма випуску препарату

Склад. Діюча речовина: 1 флакон містить 50 мг кокарбоксилази гідрохлориду; допоміжні речовини: натрію карбонат.

Лікарська форма. Ліофілізат для розчину для ін'єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: пориста маса білого кольору зі слабким специфічним запахом, гігроскопічна.

Фармакотерапевтична група. Прості препарати вітаміну В1.

Кокарбоксилаза: як приймати препарат

Вводити внутрішньом'язово, рідше – підшкірно або внутрішньовенно. Перед введенням вміст ампули розчинити в 2 мл води для ін'єкцій. При внутрішньовенному струминному введенні об'єм доводити до 10-20 мл, при крапельному – до 200-400 мл, додаючи 0,9 % розчин натрію хлориду або 5 % розчин глюкози. Дозу для введення визначити індивідуально, з урахуванням характеру захворювання та тяжкості стану пацієнта. Дорослим вводити по 50-100 мг/добу одноразово. Курс лікування – 15-30 днів. При необхідності (діабетична кома) зазначена доза може бути введена повторно через 1-2 години. Надалі слід переходити на підтримуючу терапію – 50 мг 1 раз на добу. При гострій нирковій і/або печінковій недостатності препарат застосовують внутрішньовенно струминно по 100-150 мг (4-6 мл) 3 рази на добу або краплинно (на 5 % розчині глюкози) по 100-150 мг (4-6 мл) протягом 1-1,5 місяця.

Дітям вводити підшкірно або внутрішньом'язово: з народження до третього місяця життя – 25 мг 1 раз на добу; від 4 місяців до 7 років – 25-50 мг 1 раз на добу, 8-18 років – 50-100 мг 1 раз на добу. При необхідності вказані добові дози можна вводити у два прийоми.

Діти. Застосовувати з народження. Не застосовувати препарат внутрішньовенно.

Кокарбоксилаза - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання: гіперчутливість.

Побічні реакції:

  • Кропив'янка;
  • Свербіж;
  • Набряк у місці ін'єкції;
  • Гіперемія.

Аналоги Кокарбоксилази

  • Бенфогама;
  • Энерион;
  • Тіаміну Хлорид;
  • Кардонат;
  • Кокарблоксилиза Биоф.

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся