Клотримазол свічі - інструкція, застосування, аналоги препарату
Застосування препарату Клотримазол свічі
Клотримазол свічі - склад і форма випуску препарату
Клотримазол свічі: як приймати препарат
Клотримазол свічі - протипоказання, побічні ефекти
Клотримазол свічі - механізм антимікотичної дії імідазолу пов’язаний з пригніченням синтезу ергостеролу, що призводить до структурного та функціонального пошкодження цитоплазматичної мембрани.
Застосування препарату Клотримазол свічі
Інфекції у ділянці статевих органів (вагініт), спричинені грибами (зазвичай роду Candida), та суперінфекції, спричинені бактеріями, чутливими до клотримазолу.
Клотримазол свічі - склад і форма випуску препарату
Діюча речовина: клотримазол; 1 таблетка містить клотримазолу (у перерахуванні на 100 % суху речовину) – 100 мг;
Допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний безводний, кислота адипінова, кальцію стеарат.
Лікарська форма - таблетки вагінальні.
Клотримазол свічі: як приймати препарат
Препарат застосовувати дорослим по 1 таблетці 2 рази на добу протягом 3 днів або по 1 таблетці на день протягом 6 днів.
Таблетки вагінальні слід вводити у піхву якомога глибше, наскільки можливо, увечері, найзручніше вводити лежачи на спині зі злегка зігнутими ногами.
Клотримазол, таблетки вагінальні, повинні зволожуватись у піхві для повного розчинення, у іншому випадку нерозчинені шматочки таблетки вагінальної можуть випадати з піхви. Для попередження цього важливо вводити лікарський засіб у піхву так глибоко, наскільки це можливо, перед сном. Якщо таблетки вагінальні не розчиняються повністю протягом однієї ночі, слід розглянути можливість застосування крему вагінального.
Не застосовувати дітям віком до 12років. Дітям віком від 12 років застосовувати після консультації з лікарем.
Клотримазол свічі - протипоказання, побічні ефекти
Протипоказання.
Підвищена чутливість до клотримазолу або до іншихкомпонентів препарату.
Побічні реакції.
Імунна система: алергічні реакції, у т.ч. еритема, висипи на шкірі, набряк, непритомність, артеріальна гіпотензія, задишка, кропив’янка, свербіж. При появі цих симптомів лікування клотримазолом слід припинити.
Репродуктивна система та молочні залози: лущення шкіри у ділянці статевих органів; відчуття печіння, почервоніння, дискомфорт, біль та набряк слизової оболонки у ділянці входу у піхву; подразнення, біль у тазовій ділянці, вагінальна кровотеча.
Травний тракт: біль у животі, шлунково-кишкові розлади.
Аналоги Клотримазолу свічі
- Кандід
- Канестен
- Клофан
- Клотримазол
Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.