Клімадинон - інструкція, застосування, аналоги препарату

Клімадинон фото упаковки

Застосування Клімадинону

Клімадинон - склад і форма випуску препарату

Клімадинон: як приймати препарат

Клімадинон - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Клімадинону

Рослинний лікарський засіб для лікування преклімактеричних та клімактеричних розладів. Засоби, які застосовуються у гінекології. Циміцифуги кореневища. Код АТX G02СX04.

Застосування Клімадинону

Нейровегетативні розлади у період менопаузи (припливи, підвищена пітливість, порушення сну, підвищена дратівливість, перепади настрою, апатія).

Клімадинон - склад і форма випуску препарату

Склад

Діючі речовини: 100 г крапель містить 12 г рідкого екстракту кореневища циміцифуги (1:5) (Cimicifugarhizome); (екстрагент етанол 50 % (об/об));

допоміжні речовини: сахарин натрію дигідрат, олія м'яти перцевої, етанол 38 %, вода очищена.

Лікарська форма. Краплі оральні.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора або злегкамутна рідина світло-коричневого кольору, солодка на смак, запах подібний до запаху деревини.

У процесі зберігання можливе помутніння або випадання осаду.

Клімадинон: як приймати препарат

Спосіб застосування та дози:

Якщо лікар не призначив інакше, жінкам у період менопаузи приймати по 30 крапель 2 рази на добу (зранку та ввечері). Краплі приймати, як правило, у нерозведеному вигляді або з цукром. Перед застосуванням збовтати.

У процесі зберігання можливе помутніння або випадання осаду, яке не впливає на ефективність препарату.

Тривалість лікування визначає лікар індивідуально. Якщо симптоми не зникають під час лікування, слід звернутися до лікаря.

Не слід застосовувати препарат понад 6 місяців без консультації лікаря.

Клімадинон - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання:

Гіперчутливість до діючої речовини або до інших інгредієнтів препарату.

Естрогензалежні пухлини.

Побічні реакції

При застосуванні препаратів, які містять циміцифугу, спостерігалися випадки шлунково-кишкових розладів (у тому числі диспепсичні розлади, діарея, нудота, блювання), алергічні реакції (включаючи шкірні висипи, свербіж, кропив’янку), набряк обличчя та периферичні набряки. Із застосуванням препаратів, що містять циміцифугу пов’язують гепатотоксичні реакції (включаючи гепатит, жовтяницю, порушення лабораторних показників функції печінки). Були повідомлення про відчуття напруження у грудних залозах і менструальноподібні кровотечі.

Аналоги Клімадинону

  • БІОЦИКЛІН
  • ЕСМІЯ
  • МІФЕПРИСТОН
  • МІФОТАБ

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies