Кветиксол - інструкція, застосування, аналоги препарату

Кветиксол фото упаковки

КВЕТИКСОЛ - інструкція, застосування, аналоги препарату

Застосування КВЕТИКСОЛУ 

КВЕТИКСОЛ - склад і форма випуску препарату

КВЕТИКСОЛ - як приймати препарат

КВЕТИКСОЛ - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги КВЕТИКСОЛУ

КВЕТИКСОЛ - інструкція, застосування, аналоги препарату

Антипсихотичний засіб. Активна речовина взаємодіє з різними типами нейромедіаторних рецепторів.

Застосування КВЕТИКСОЛУ 

Лікування шизофренії.

Лікування біполярних розладів:

 • для лікування маніакальних епізодів від помірного до тяжкого ступеня, пов’язаних з біполярними розладами;
 • для лікування великих депресивних епізодів, пов’язаних з біполярними розладами;
 • для профілактики рецидивів у пацієнтів з біполярними розладами, у яких маніакальні напади піддавалися лікуванню кветіапіном.
 • КВЕТИКСОЛ - склад і форма випуску препарату

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою. Діюча речовина: кветіапін. 1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить 25 мг або 100 мг, або 200 мг кветіапіну фумарату еквівалентно кветіапіну. Допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна; повідон K29-32; кальцію гідрофосфат дигідрат; натрію крохмальгліколят (тип А); лактоза, моногідрат; магнію стеарат; для 25 мг: оболонка OpadryIIPink 33G34594 (гіпромелоза 6cP; титану діоксид (Е 171); лактоза, моногідрат; макрогол 3350; триацетин; заліза оксид жовтий (Е 172); заліза оксид червоний (Е 172)); для 100 мг: оболонка OpadryIIYellow 33G32578(гіпромелоза 6cP; титану діоксид (Е 171); лактоза, моногідрат; макрогол 3350; триацетин; заліза оксид жовтий (Е 172)); для 200 мг: оболонка ОpadryIIWhite 33G28435 (гіпромелоза 6cP; титану діоксид (Е 171); лактоза, моногідрат; макрогол 3350; триацетин).

КВЕТИКСОЛ - як приймати препарат

Препарат можна приймати незалежно від прийому їжі.

Дорослі - Для лікування шизофренії.

Приймати двічі на добу. Загальна добова доза протягом перших 4 днів терапії становить 50 мг (1-й день), 100 мг (2-й день), 200 мг (3-й день) та 300 мг (4-й день). Починаючи з 4-го дня і надалі дозу слід титрувати до меж звичайної ефективної дози 300-450 мг на добу. Залежно від клінічної ефективності та індивідуальної переносимості лікування дозу можна коригувати у межах 150-750 мг на добу.

Для лікування маніакальних епізодів від помірного до тяжкого ступеня, пов’язаних з біполярним розладом.

Потрібно приймати двічі на добу. Загальна добова доза протягом перших чотирьох днів терапії становить 100 мг (1-й день), 200 мг (2-й день), 300 мг (3-й день) та 400 мг (4-й день). Подальше підвищення дози до 800 мг/добу на 6-й день має відбуватися поетапно зі збільшенням дози не більше ніж на 200 мг/добу. Залежно від клінічної ефективності та переносимості препарату доза може становити від 200 до 800 мг/добу. Звичайна ефективна доза знаходиться у межах від 400 до 800 мг на добу.

Для лікування великих депресивних епізодів, пов’язаних з біполярними розладами.

Слід застосовувати 1 раз на добу перед сном. Загальна добова доза для перших чотирьох днів лікування становить 50 мг (у 1-й день), 100 мг (на 2-й день), 200 мг (на 3-й день) і 300 мг (на 4-й день). Рекомендована добова доза – 300 мг. За даними клінічних досліджень, у групі застосування 600 мг не спостерігалося додаткових переваг порівняно з групою застосування 300 мг. Доза 600 мг може бути ефективною для окремих пацієнтів. Дози вище 300 мг повинен призначати лікар з досвідом лікування біполярного розладу. Дані клінічних досліджень показують, що для окремих пацієнтів у випадку виникнення проблем, пов’язаних з непереносимістю препарату, слід розглянути питання про зниження дози до мінімальної – 200 мг.

Для профілактики рецидивів у пацієнтів з біполярними розладами.

Для попередження наступних маніакальних, змішаних або депресивних епізодів при біполярному розладі пацієнтам, у яких була відповідь на застосування Кветиксолу при невідкладному лікуванні біполярного розладу, слід продовжувати лікування препаратом у тій самій призначеній дозі. Дозу можна коригувати у межах діапазону доз від 300 мг до 800 мг/добу, залежно від клінічної відповіді і переносимості кожного окремого пацієнта (2 рази на добу). Важливо, щоб для підтримуючої терапії застосовували найнижчі ефективні дози.

Особи літнього віку - слід з обережністю застосовувати пацієнтам літнього віку, особливо на початку лікування та підбору дози.

КВЕТИКСОЛ - протипоказання, побічні ефекти

 • Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату.
 • Одночасний прийом інгібіторів цитохрому Р450 3А4, таких як інгібітори ВІЛ-протеази, азольних протигрибкових препаратів, еритроміцину, кларитроміцину та нефазодону.
 • Не рекомендується для застосування дітям та підліткам віком до 18 років.
 • Необхідно припинити годування груддю під час лікування препаратом.

Аналоги КВЕТИКСОЛУ

 • Гедонін
 • Кветіапін
 • Кветітекс
 • Нантарид
 • Кетіап

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies