Канефрон таблетки - інструкція, застосування, аналоги препарату
КАНЕФРОН - склад і форма випуску препарату
КАНЕФРОН: як приймати препарат
КАНЕФРОН - протипоказання, побічні ефекти
Канефрон належить до засобів, що застосовуються в урології.
Компоненти, що входять до складу рослинного лікарського засобу, проявляють комплексну активність, що проявляється у протизапальній, антиоксидантній, спазмолітичній та знеболювальній дії. Також таблеток Канефрон мають антибактеріальний і діуретичний ефекти, які зумовлені речовинами, що містяться у рослинних компонентах препарату.
Застосування КАНЕФРОНУ
Для комплексного лікування запальних захворювань сечовивідних шляхів. Профілактика утворення сечових каменів, у тому числі і після їх видалення.
КАНЕФРОН - склад і форма випуску препарату
Канефрон випускається у формі круглих двоопуклих таблеток, вкритих оболонкою оранжевого кольору з гладкою поверхнею.
1 таблетка містить висушені лікарські рослини у вигляді порошку: трави золототисячника (Herba Centaurii) 18 мг, кореня любистка (Radix Levistici) 18 мг, листя розмарину (Folia Rosmarini) 18 мг.
Допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, кремнію діоксид колоїдний безводний, лактози моногідрат, повідон, магнію стеарат, заліза оксид червоний (E 172), рибофлавін (Е101), кальцію карбонат, декстрин, глюкози сироп, віск монтановий гліколевий, олія рицинова, сахароза, шелак, тальк, титану діоксид (Е 171).
КАНЕФРОН: як приймати препарат
Якщо лікар не призначив інакше, препарат слід приймати дорослим та дітям від 12 років по 2 таблетки 3 рази на добу (загальна добова доза: 6 таблеток).
Таблетки слід ковтати, не розжовуючи, з достатньою кількістю рідини (наприклад склянка води). Одночасно з прийомом препарату необхідно забезпечити вживання достатньої кількості рідини.
Тривалість лікування визначає лікар індивідуально. Якщо препарат переноситься добре, його можна призначати на тривалий термін.
У випадку подовження гарячки, спазмів, появі крові у сечі, розладів сечовипускання та гострої затримки сечі необхідно негайно звернутися до лікаря.
КАНЕФРОН - протипоказання, побічні ефекти
Протипоказання Канефрону:
- Підвищена індивідуальна чутливість до будь-якого компонента препарату, або до інших рослин сімейства Зонтичні (Apiaceae), наприклад аніс, фенхель, та до анетолу (тобто компонента ефірних масел, що містять, наприклад, аніс і фенхель).
- Пептична виразка.
- Набряки внаслідок серцевої недостатності або порушення функції нирок та/або рекомендація лікаря щодо обмеження споживання рідини.
Препарат не слід застосовувати пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості фруктози, галактози, недостатністю лактази, синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції або сахаразо-ізомальтазною недостатністю.
Побічні реакції. Часто трапляються порушення з боку травного тракту (нудота, блювання, діарея). Можуть виникати алергічні реакції у разі підвищеної чутливості до складових компонентів препарату, включаючи кропив’янку, свербіж, гіперемію шкіри.
У разі виникнення будь-яких небажаних реакцій слід припинити застосування препарату і звернутися до лікаря.
АналогиКАНЕФРОНУ
Нефродол
Канефрон краплі
Апіпрост
Гентос
Витапрост форте
Афлазин
Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.