Канефрон краплі - інструкція, застосування, аналоги препарату
Канефрон - склад і форма випуску препарату
Канефрон: як приймати препарат
Канефрон - протипоказання, побічні ефекти
Канефрон відноситься до засобів, що застосовуються в урології.
Компоненти, що входять до складу рослинного лікарського засобу, проявляють комплексну активність, що проявляється у протизапальній, антиоксидантній, спазмолітичній та знеболювальній дії. Також краплі Канефрон мають антибактеріальний і діуретичний ефекти, які зумовлені речовинами, що містяться у рослинних компонентах препарату.
Застосування Канефрону
Для комплексного лікування запальних захворювань сечовивідних шляхів. Профілактика утворення сечових каменів, у тому числі і після їх видалення.
Канефрон - склад і форма випуску препарату
Краплі Канефрон випускаються у формі прозорої або злегка мутної рідини жовто-коричневого кольору із запахом любистку та ароматним, трохи гіркуватим смаком. У процесі зберігання можливе помутніння або випадання осаду.
100 г крапель містять 29 г екстракту (1:16) (екстрагентетанол 59% (об/об) з лікарських рослин: трави золототисячника (Неrbа Сеntаurіі) 0,6 г, кореня любистка (Rаdіх Lеvіstісі) 0,6 г, листя розмарину (FoliaRosmarini) 0,6 г.
Допоміжна речовина: вода очищена. Вміст етанолу - 19 % (об/об).
Канефрон: як приймати препарат
Якщо лікар не призначив інакше, препарат слід приймати дорослим та дітям від 12 років по 50 крапель 3 рази на добу (загальна добова доза - 150 крапель).
Дорослі краплі приймають, як правило, у нерозведеному вигляді. Якщо необхідно (наприклад: гіркий смак для дітей), краплі приймати з додаванням будь-якої рідини. Перед вживанням збовтати! При накапувані препарату флакон слід тримати вертикально.
Одночасно з прийомом препарату необхідно забезпечити вживання достатньої кількості рідини.
Тривалість лікування визначає лікар індивідуально. Якщо препарат переноситься добре, його можна призначати на тривалий термін.
Препарат не слід застосовувати дітям віком до 12 років.
Випадки отруєння препаратом внаслідок його передозування невідомі.
Канефрон - протипоказання, побічні ефекти
Протипоказання Канефрону:
- Підвищена індивідуальна чутливість до будь-якого компонента препарату, або до інших рослин сімейства Зонтичні (Apiaceae), наприклад аніс, фенхель, та до анетолу (тобто компонента ефірних масел, що містять, наприклад, аніс і фенхель).
- Пептична виразка.
- Набряки внаслідок серцевої недостатності або порушення функції нирок та/або рекомендація лікаря щодо обмеження споживання рідини.
Препарат не слід застосовувати пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості фруктози, галактози, недостатністю лактази, синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції або сахаразо-ізомальтазною недостатністю.
Цей лікарський засіб містить 19% етанолу. Препарат не слід приймати пацієнтам, які страждають на алкоголізм, а також пацієнтам, які завершили лікування від алкоголізму. Вміст алкоголю у препараті необхідно враховувати при застосуванні пацієнтам з високим ризиком, таких як захворювання печінки, епілепсія, захворювання мозку.
Препарат у рекомендованих дозах не впливає на здатність керувати транспортом і працювати з іншими механізмами, але слід враховувати, що препарат містить етанол.
Побічні реакції. Часто трапляються порушення з боку травного тракту (нудота, блювання, діарея). Можуть виникати алергічні реакції у разі підвищеної чутливості до складових компонентів препарату, включаючи висипання, кропив’янку, свербіж, гіперемію шкіри.
АналогиКАНЕФРОНУ
Канефрон таблетки
Нефродол
Апіпрост
Гентос
Вітапрост форте
Афлазін
Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.