Канеспор - інструкція, застосування, аналоги препарату

Канеспор фото упаковки

Застосування Канеспору

Канеспор – склад і форма випуску препарату

Канеспор: як приймати препарат

Канеспор – протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Канеспору

Протигрибковий препарат для місцевого застосування.

Застосування Канеспору

Лікування грибкових захворювань шкіри, спричинених чутливими до біфоназолу збудниками (дерматофітами; дріжджовими, пліснявими грибками та іншими грибковими інфекціями; Malassezia furfur та Corynebacterium minutissimum):

-поверхневих кандидозів та мікозів шкіри (у тому числі мікозів ступнів та міжпальцевих проміжків, мікозів кистей, мікозів гладкої шкіри та складок шкіри тіла);

- різнобарвного лишаю;

- еритразми;

- обробка нігтьового ложа при проведенні курсу лікування грибкових захворювань нігтів (оніхомікозів) після видалення нігтьової пластини.

Канеспор – склад і форма випуску препарату

Форма випуску – крем.

Склад. Діюча речовина: 1 г крему містить 0,01 г біфоназолу.

Допоміжні речовини: спирт бензиловий, спирт цетостеариловий, цетилпальмітат, октилдодеканол, полісорбат 60, сорбітанстеарат, вода очищена.

Канеспор: як приймати препарат

Канеспор застосовувати 1 раз на добу, бажано ввечері перед сном. Наносити тонким шаром на уражену ділянку шкіри та втирати. Для забезпечення тривалого ефекту лікування препаратом Канеспор необхідно проводити впродовж вказаних строків лікування, навіть після зникнення симптомів.

Звичайні курси лікування: мікози ступнів та міжпальцевих проміжків - 3 тижні; мікози кистей, мікози гладкої шкіри та складок шкіри тіла - 2-3 тижні; різнобарвний лишай, еритразма - 2 тижні; поверхневий кандидоз шкіри - 2-4 тижні. Невеликої кількості крему зазвичай достатньо для лікування ділянки шкіри розміром з долоню.

Канеспор крем застосовувати після проведення лікування нігтя препаратом Канеспор набір. Нігтьове ложе обробляють препаратом Канеспор крем 1 раз на добу впродовж 4 тижнів.

Діти. З огляду на наявні клінічні дані немає підстав передбачати токсичні прояви у дітей. Однак дітям до 3 років (включаючи немовлят) препарат необхідно застосовувати лише під наглядом лікаря.

Канеспор – протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання. Відома підвищена чутливість до діючої речовини або до будь якої іншої допоміжної речовини. Підвищена чутливість до протигрибкових засобів групи імідазолу. Лікування дітей з попрілостями. Препарат не для вагінального використання. Лікування інфекції волосистої шкіри голови. Не застосовувати до видалення ураженої частини нігтьової пластини для лікування грибкових захворювань нігтів.

Побічні ефекти. Загальні розлади та зміни у місці застосування. Може спричинити місцеві шкірні реакції (наприклад, контактний дерматит), біль та набряк шкіри у місці застосування.

З боку імунної системи. У рідкісних випадках можливі системні реакції гіперчутливості.

З боку шкіри та підшкірної клітковини. Розвиток контактного дерматиту, алергічного дерматиту, еритема, екзема, свербіж шкіри, висипання, кропив’янка, пухирі, лущення, сухість, подразнення, мацерація та відчуття жару на шкірі.

Всі побічні ефекти минають після припинення застосування препарату.

Цетостеариловий спирт може спричинити появу подразнень шкіри в місці застосування (наприклад, контактний дерматит). При підвищеній чутливості до цетилстеарилового спирту можуть виникати алергічні реакції на шкірі.

Аналоги Канеспору

  • Біфон Скін
  • Біфонал

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся