Каметон - інструкція, застосування, аналоги препарату

Каметон фото упаковки

Застосування Каметону

Каметон - склад і форма випуску препарату

Каметон: як приймати препарат

Каметон - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Каметону

Каметон проявляє антимікробну, протизапальну та незначну місцево анестезуючу дію, сприяє нормалізації дихання хворих. Препарат звужує судин, а також зменшує кровонаповнення та набряку ураженої ділянки. Поєднання вказаних фармакологічних властивостей забезпечує комплексну патогенетичну терапію запальних захворювань верхніх дихальних шляхів. Каметон не проявляє ульцерогенної та загальнотоксичної дії на організм.

Застосування Каметону

Місцеве лікування гострих і хронічних (переважно в стадії загострення) інфекційно-запальних захворювань горла і носа: тонзиліту, фарингіту, ларингіту, риніту.

Каметон - склад і форма випуску препарату

Діючі речовини: хлорбутанол гемігідрат; камфора рацемічна; ментол. 1 балон містить хлорбутанолу гемігідрату (у перерахуванні на 100 % безводну речовину) – 0,1 г;камфори рацемічної– 0,1 г; ментолу – 0,1 г;

Допоміжні речовини: олія евкаліптова, ізопропілміристат, тетрафторетан.

Лікарська форма - аерозоль.

Каметон: як приймати препарат

Застосовувати дорослим і дітям віком від 5 років. Препарат застосовувати місцево на слизові оболонки і уражені ділянки порожнин горла і носа. Одноразова доза препарату дорослим і дітям віком від 15 років становить 2-3 впорскування у порожнину горла і по 1-2 впорскування у кожну ніздрю, дітям віком від 5 до 12 років – 1-2 впорскування у порожнину горла і по 1 впорскуванню у кожну ніздрю, дітям віком від 12 до 15 років – 2 впорскування у порожнину горла і по 1 впорскуванню у кожну ніздрю. Препарат застосовувати 3-4 рази на добу Тривалість лікування визначається лікарем індивідуально та залежить від інтенсивності терапії (зазвичай становить 3-10 діб). Препарат не слід застосовувати довше 2 тижнів.

Каметон - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання - підвищена чутливість до компонентів препарату. Дитячий вік до 5 років.

Побічні реакції:

Препарат зазвичай переноситься добре, але іноді можуть виникати реакції, зумовлені підвищеною індивідуальною чутливістю до компонентів препарату, включаючи відчуття печіння/першіння у горлі, набряк у місці контакту, сухість слизової оболонки носа/горла, задишку, набряклість обличчя, язика, шкірні висипання, кропив’янку, свербіж.

При виникненні будь-яких небажаних реакцій слід припинити застосування препарату і обов’язково звернутися до лікаря.

Аналоги Каметону

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся