Карипазим - інструкція, застосування, аналоги препарату

Карипазим фото упаковки

Застосування Карипазиму 

Карипазим - склад і форма випуску препарату

Карипазим: як приймати препарат

Карипазим - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Карипазиму

Карипазим є засобом для лікування ран та виразкових уражень. 

Застосування Карипазиму 

Опіки III ступеня (як засіб для прискорення відторгнення струпів та очищення гранулюючих ран від залишків гнійно-некротичних тканин); остеохондроз хребта, в тому числі при різних формах гриж між хребцевих дисків та диско генних радикулітах, грижах Шморля; посттравматичні згинальні контрактури пальців, келоїдні рубці різного походження, артрозо-артрити великих суглобів, плечо-лопатковий періартрит, церебральний (у тому числі оптохіазмальний) та спінальний арахноїдит, неврит лицьового нерва, у стоматології - при хронічних періодонтитах, пульпітах, гінгівітах, пародонтозах, афтозних та виразково-некротичних стоматитах.

Карипазим - склад і форма випуску препарату

Діюча речовина: 1 флакон містить висушеного молочного соку папаї 350 ПО.

Лікарська форма. Порошок ліофілізований для приготування розчину для зовнішнього застосування.

Карипазим: як приймати препарат

Препарат застосовується у дорослих.

Карипазим застосовують місцево при опіках та ранових інфекціях у вигляді розчинів із концентраціями 17,5 ПО/мл, 35 ПО/мл або 70 ПО/мл  залежно від товщини струпа. Розчини готують перед застосуванням на 0,5 % розчині новокаїну або на ізотонічному розчині хлориду натрію. Серветку, змочену препаратом, накладають на опікову поверхню, закривають вологонепроникною пов’язкою. Одночасно обробляють не більше 30 % загальної поверхні тіла. Пов’язку міняють 1 раз на добу або 1 раз на 2 доби, видаляючи некротичні тканини, які відшарувалися. Курс лікування - від 4 до 12 днів.

У стоматології - при хронічних пульпітах промивають кореневі канали зубів розчином Карипазиму, розчиняючи 1 флакон у 5-10 мл дистильованої води або фізіологічному розчині. При хронічних періодонтитах проводять промивання кореневих   каналів   та внутрішньо канальний електрофорез (3-5 сеансів) із 35 ПОЕ/мл – 70 ПО/мл розчином Карипазиму та залишають у каналі змочений тампон на 3-4 дні. При гінгівітах, пародонтитах, афтозних стоматитах, травматичних ерозіях та виразках проводять   аплікацію на 15-20 хв. (4-10 процедур). 

Препарат застосовують у стаціонарних або в амбулаторних умовах.

Не застосовувати частіше ніж 1 раз на добу.

При вищезазначеній патології опорно-рухової системи, колоїдних рубцях, невритах Карипазим вводять методом електрофорезу.

Діти. Безпека та ефективність застосування у дітей не вивчалось.

Застосування в період вагітності або годування груддю. У зв’язку з відсутністю даних застосування не рекомендується.

Карипазим - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання

Не застосовувати: підшкірно, внутрішньом’язово та внутрішньовенно; при гострих запальних процесах у тканинах; при секвестрації грижі диска та фораменальному розташуванні секвестру.

Побічні реакції

При застосуванні Карипазиму можливі алергічні реакції. У разі підвищеної чутливості, яка проявляється свербежем та підвищенням температури, проводять антигістамінну терапію (тавегіл, діазолін та ін.), місцеву обробку гідрокортизоном або іншими антиалергічними препаратами.

Аналоги Карипазиму

Немає

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся