Камістад – інструкція, застосування, аналоги препарату
Камістад – склад і форма випуску
Камістад – як приймати препарат
Камістад – протипоказання, побічні ефекти
Камістад – це засіб для місцевого застосування у стоматології.
Застосування Камістад
Лікування легких запальних уражень ясен і слизової оболонки порожнини рота.
Камістад – склад і форма випуску
діючі речовини: 1г гелю містить лідокаїну гідрохлориду моногідрату – 20мг, екстракт квітів ромашки (Matricaria recutita L.) (1:4-5) (екстрагент етанол 50% (об./об.) з 1,37% трометамолу) – 185мг;
Допоміжні речовини: бензалконію хлориду розчин 50%, олія кори коричного дерева, сахарин натрію, карбомери, трометамол, кислота мурашина 98%, етанол 96%, вода очищена.
Лікарська форма. Гель.
Камістад – як приймати препарат
Дорослим смужку Камістад®-гельН завдовжки ½см наносити на уражені ділянки слизової оболонки порожнини рота 3рази на добу, злегка масажуючи. Курс лікування визначає індивідуально лікар залежно від перебігу захворювання.
Дітям віком від 12 років смужку Камістад®-гельН завдовжки ½см наносити на слизову оболонку порожнини рота. Не застосовувати більше 3разів протягом 24 годин.
Камістад®-гельН застосовувати до зменшення запалення слизової оболонки порожнини рота.
Діти.
Не застосовувати дітям віком до 12 років.
Камістад – протипоказання, побічні ефекти
Протипоказання.
Гіперчутливість до лідокаїну або до інших місцевоанестезуючих засобів амідного виду, до ромашки або до інших компонентів препарату.
Ушкодження слизової оболонки порожнини рота.
Побічні реакції.
Частота проявів випадків побічної дії визначається за такими критеріями:
дуже часто (≥1/10); часто (≥1/100 до <1/10); нечасто (≥1/1000 до <1/100); рідко (≥1/10000 до <1/1000); дуже рідко (≥1/10000 або невідомо).
З боку шкіри та підшкірної клітковини
Нечасто: після застосування гелю може виникнути тимчасове легке печіння, подразнення, почервоніння.
З боку імунної системи
Дуже рідко: оскільки продукт містить лідокаїн, цинамон і ромашку, можуть виникати алергічні реакції, включаючи контактні алергічні реакції, шкірні висипання, свербіж, ангіоневротичний набряк. Такі реакції також можуть виникати у пацієнтів з гіперчутливістю до рослин з родини Айстрових (полин) та Перуанського бальзаму (через перехресну реакцію).
Якщо виникли будь-які реакції гіперчутливості, застосування Камістад®-гельН слід припинити та обов’язково звернутися за консультацією до лікаря.
Аналоги Камістад
Дента Краплі
Дентінокс гель
Дуба кора
Евкаліпта настойка
Звіробою трава
Зубні краплі
Камідент
Мараславін
Ротокан
Солкосерил
Стоматофіт
Фітодент
Фітокан
Фітосепт
Шавлії листя
Шавлія
Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.