Інфузія - інструкція, застосування, аналоги препарату

Інфузія фото упаковки

Застосування Інфузії

Інфузія - склад і форма випуску препарату

Інфузія: як приймати препарат

Інфузія - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Інфузії

Моксифлоксацин, який є діючою речовиною Моксифлокс-інфузії, пригнічує бактеріальні топоізомерази типу ІІ (ДНК-гіраза та топоізомераза IV), необхідні для реплікації, транскрипції та репарації бактеріальної ДНК.

Застосування Інфузії

 • Негоспітальна пневмонія.
 • Ускладнені інфекційні захворювання шкіри та підшкірних тканин.
 • Моксифлоксацин слід застосовувати тільки тоді, коли застосування інших антибактеріальних препаратів, які зазвичай рекомендуються для початкового лікування цих інфекцій, є недоцільним.
 • Слід звернути увагу на офіційні інструкції з належного використання антибактеріальних засобів.

Інфузія - склад і форма випуску препарату

Склад: діюча речовина: моксифлоксацин;250 мл розчину містять: моксифлоксацину гідрохлориду (у перерахуванні на 100 % безводний моксифлоксацин) 400 мг;

допоміжні речовини: натрію хлорид, натрію гідроксид, кислота хлористоводнева розведена, вода для ін’єкцій.

Лікарська форма. Розчин для інфузій.

Інфузія: як приймати препарат

Дозування. Рекомендований режим дозування 400 мг моксифлоксацину у вигляді інфузії — 1 раз на добу. Початкова внутрішньовенна терапія може бути продовжена шляхом перорального застосування таблеток моксифлоксацину 400 мг за умови наявності клінічних показань.

Рекомендована загальна тривалість внутрішньовенного та перорального лікування становить 7-14 днів для негоспітальних пневмоній та 7-21 день для ускладнених інфекційних захворювань шкіри та підшкірних тканин

Інфузія - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання

 • гіперчутливість до моксифлоксацину, інших антибіотиків групи хінолонів або до будь-якої з допоміжних речовин;
 • період вагітності або годування груддю;
 • пацієнти віком до 18 років;
 • захворювання/патологія сухожиль в анамнезі, пов’язані із застосуванням хінолонів.

Побічні ефекти

 • Інфекції та інвазії. Часто: супер-інфекції, пов’язані з резистентними бактеріями або грибками, наприклад оральний та вагінальний кандидоз.
 • З боку кровоносної та лімфатичної систем. Нечасто: анемія, лейкопенія, нейтропенія, тромбоцитопенія, тромбоцитемія, еозинофілія, подовження протромбінового часу/збільшення міжнародного нормалізованого відношення (МНВ). Рідкісні: підвищення рівня протромбіну/зменшення МНВ, агранулоцитоз.
 • З боку імунної системи. Нечасто: алергічні реакції. Поодинокі: анафілаксія, включаючи у рідкісних випадках шок, що загрожує життю, алергічний набряк/ангіоневротичний набряк (включаючи набряк гортані, що потенційно загрожує життю.
 • З боку метаболізму та харчування. Нечасто: гіперліпідемія. Поодинокі: гіперглікемія, гіперурикемія. Рідкісні: гіпоглікемія.

Аналоги Інфузії

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies