Інспірон - інструкція, застосування, аналоги препарату

Інспірон фото упаковки

Застосування Інспірону

Інспірон - склад і форма випуску препарату

Інспірон: як приймати препарат

Інспірон - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Інспірону

Інспірон - засіб, що діє на респіраторну систему. Його застосовують при обструктивних захворюваннях дихальних шляхів.

Застосування Інспірону

Його варто вживати при лікуванні гострих та хронічних запальних процесів ЛОР-органів та дихальних шляхів (отит, синусит, риніт, ринофарингіт, трахеїт, ринотрахеобронхіт, бронхіт), хронічних обструктивних захворювань легень (ХОЗЛ), у складі комплексної терапії бронхіальної астми. Крім того, показаннями для Інспірону є сезонний та цілорічний алергічний риніт та інші прояви алергії з боку респіраторної системи та ЛОР-органів. Також засіб прописують при респіраторних проявах кору та грипу.

Інспірон - склад і форма випуску препарату

Склад: діюча речовина: 1 таблетка міститьфенcпiриду гідрохлориду, уперерахуванні на 100% речовину, 80 мг; допомiжнi речовини: кальцію гідрофосфат, дигідрат; гіпромелоза (гідроксипропілметилцелюлоза); повідон; кремнію діоксид колоїдний безводний; магнію стеарат; суміш для покриття «Opadry II WHITE» 33G28707 (гіпромелоза (гідроксипропілметилцелюлоза); титану діоксид (Е 171); лактоза, моногідрат; поліетиленгліколь (макрогол) 3000; триацетин).

Лікарська форма. Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки, вкриті плівковою оболонкою білого кольору, круглої форми, з двоопуклою поверхнею. На розламі видно ядро білого або майже білого кольору.

Інспірон: як приймати препарат

Лiкування препаратом не заміняє антибiотикотерапiї. Інспірон слід застосовувати з обережністю пацієнтам зі спадковою непереносимістю галактози, дефіцитом лактази або синдромом мальабсорбції глюкози/галактози.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Дані щодо застосування фенспіриду у період вагітності обмежені. Доклінічні дослідження по вивченню репродуктивної токсичності фенспіриду продемонстрували відсутність впливу на фертильність самок і самців щурів. Тому застосовувати препарат у період вагітності не рекомендується, проте діагностування вагітності під час лікування фенспіридом не є приводом для переривання вагітності.

Невідомо, чи проникає фенспірид у грудне молоко. Тому Інспірон не слід застосовувати у період годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або з іншими механізмами. Досліджень щодо впливу фенспіриду на здатність керувати транспортними засобами або працювати з іншими механізмами не проводили.

Оскільки препарат може спричинити сонливість, то він має незначний вплив на здатність керувати транспортними засобами або працювати з іншими механізмами, особливо на початку лікування або під час вживання алкоголю.

Спосіб застосування та дози. Рекомендовано застосовувати дорослим. Для перорального застосування. Застосовувати перед вживанням їжі.

Добова доза. Зазвичай рекомендована терапевтична доза для лікування хронічних запальних процесів становить 2 таблетки на добу (по 1 таблетці вранці та ввечері).

Для посилення ефекту та/або у разі гострих захворювань – 3 таблетки на добу (по 1 таблетці вранці, вдень i ввечері).

Курс лікування. Тривалість лікування залежить від перебігу захворювання та визначається лікарем індивідуально.

Діти. Дітям віком від 2 років препарат застосовувати тільки у вигляді сиропу.

Інспірон - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання: Підвищена чутливість (алергія) до активної речовини або до будь-якого з компонентів препарату.

Побічні реакції:

 • Неврологічні розлади: рідко – сонливість; частота невідома – запаморочення.
 • Кардіальні порушення: частота невідома – помірна синусова тахікардія, яка зменшується після зниження дози; пальпітація, вірогідно, пов’язана з тахікардією.
 • З боку судин: частота невідома – артеріальна гіпотензія, вірогідно, пов’язана з тахікардією.
 • З боку шлунково-кишкового тракту: часто – розлади травлення, нудота, біль у шлунку; частота невідома – діарея, блювання.
 • З боку шкіри та підшкірної клітковини: рідко – еритема, висипання, кропив’янка, ангіоедема, фіксована пігментна еритема; частота невідома – свербіж, токсичний епідермальний некроліз, синдром Стівенса-Джонсона.
 • Загальні розлади: частота невідома астенія (слабкість), підвищена втомлюваність.

Аналоги Інспірону

 • Ереспал;
 • Бронхомакс;
 • Сінуспал;
 • Фосідал;
 • Аміспірон.

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies