Інгаліпт – інструкція, застосування, аналоги препарату

Інгаліпт фото упаковки

Застосування Інгаліпту

Інгаліпт - склад і форма випуску препарату

Інгаліпт: як приймати препарат

Інгаліпт - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Інгаліпту

Комбінований препарат, який чинить протизапальну, протимікробну, охолоджувальну та відволікаючу дію. Активний відносно грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів.

Застосування Інгаліпту

Використовується для лікування інфекційно-запальних захворюваннях ЛОР-органів і слизової оболонки порожнини рота: тонзиліт, фарингіт, ларингіт, афтозний і виразковий стоматити.

Інгаліпт - склад і форма випуску препарату

Препарат випускається у формі аерозолю – це прозора рідина жовтого забарвлення з запахом тимолу та ментолу. 1 балон Інгаліпту (30 мл) містить 0,75 г розчинного стрептоциду; 0,75 г сульфатіазолу натрію гексагідрату, 0,015 г тимолу, 0,015 г евкаліптової олії та 0,015 г олії перцевої м'яти.

Крім того, до складу засобу входить  етанол (96%), цукор, гліцерин, полісорбат 80, очищена вода, та азот – під тиском до 0,6 МПа.

Інгаліпт: як приймати препарат

Застосовувати препарат слід дорослим і дітям віком від 3 років, шляхом зрошення слизових оболонок порожнини рота і носоглотки.

Перед застосуванням Інгаліпту на аерозольний балон необхідно надіти розпилювач, декілька разів струснути балон. При натиску на розпилювач до упору він розпилить розчин як аерозоль – таким чином слід зрошувати хворі ділянки слизових оболонок.

За один сеанс інгаляції можна здійснювати 2-3 розпилення, утримуючи препарат у порожнині рота 5-7 хвилин.

Зрошення проводити 3-4 рази на добу. Тривалість застосування препарату залежить від інтенсивності терапії і зазвичай становить 7-10 діб.

Інгаліпт - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання до застосування Інгаліпту - підвищена індивідуальна чутливість до будь-яких компонентів препарату.

Побічні реакції на Інгаліпт:

  • З боку імунної системи: алергічні реакції, включаючи свербіж, кропив'янку, висипання на шкірі, набряк у місці контакту, в осіб із підвищеною чутливістю можливий розвиток ангіоневротичного набряку (набряк Квінке).
  • З боку дихальної системи: утруднення дихання; можливе виникнення рефлекторного бронхоспазму, зумовленого вмістом ефірних олій.
  • З боку шлунково-кишкового тракту: нудота, блювання.
  • Місцеві ефекти: відчуття печіння у роті або першіння, або клубка у горлі, гіперемія слизової оболонки зіву.
  • Інше: загальна слабкість.

Аналоги Інгаліпту

  • Ангі септ др. Тайсс
  • Ангілекс-здоров'я
  •  ангіноваг
  • Анзибел
  • Бетайод плюс

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies