Хлоргексидину Біглюконат - інструкція, застосування, аналоги препарату

Хлоргексидину Біглюконат фото упаковки

Застосування Хлоргексидину Біглюконат

Хлоргексидину Біглюконат - склад і форма випуску препарату

Хлоргексидину Біглюконат: як приймати препарат

Хлоргексидину Біглюконат - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Хлоргексидину Біглюконат

Хлоргексидину Біглюконат - антисептичний та дезінфікуючий засіб.

Застосування Хлоргексидину Біглюконат

  • Профілактика інфекцій, що передаються статевим шляхом (сифіліс, гонорея, трихомоніаз, хламідіоз, уреаплазмоз, генітальний герпес).
  • Дезінфекція гнійних ран, інфікованих опікових поверхонь; лікування інфекцій шкіри та слизових оболонок у хірургії, акушерстві, гінекології, урології (уретрити, уретропростатити), стоматології (полоскання та зрошування - гінгівіт, стоматит, афти, парадонтит, альвеоліт).

Хлоргексидину Біглюконат - склад і форма випуску препарату

Склад. Діюча речовина: хлоргексидин;

1 мл розчину містить хлоргексидину біглюконату 0,5 мг;

допоміжні речовини:вода очищена.

Лікарська формаРозчин для зовнішнього застосування.

Прозора безбарвна рідина без запаху.

Хлоргексидину Біглюконат: як приймати препарат

Застосовувати зовнішньо. При мікротравмах шкіру навколо рани обробляти розчином, після чого на рану накладати серветку, змочену розчином, і фіксувати її пов’язкою або пластиром.

Для профілактики інфекцій, що передаються статевим шляхом, препарат ефективний, якщо його застосовувати не пізніше ніж через 2 години після статевого акту. Перед застосуванням препарату з метою профілактики венеричних захворювань слід спорожнити сечовий міхур, вимити руки і статеві органи. Після цього струменем розчину обробити шкіру лобка, внутрішніх поверхонь стегон, статевих органів. Вміст флакона за допомогою насадки ввести у сечовипускальний канал чоловікам (2-3 мл), жінкам (1-2 мл), жінкам у піхву (5-10 мл) та затримати на 2-3 хвилини. Обробити розчином шкіру внутрішніх поверхонь стегон, лобка, статевих органів. Після процедури не слід спорожняти сечовий міхур протягом 2 годин.

Комплексне лікування уретритів та уретропростатитів проводити шляхом впорскування в уретру 2-3 мл розчину хлоргексидину біглюконату 1-2 рази на добу, курс лікування - 10 днів. Процедури призначати через день.

Розчин препарату застосовувати у вигляді зрошень, полоскань та аплікацій - 5-10 мл розчину наносити на уражену поверхню шкіри або слизових оболонок з експозицією 1-3 хвилини 2-3 рази на добу (на тампоні або шляхом зрошення).

У період вагітності або годування груддю препарат застосовувати у звичайних рекомендованих дозах.

Хлоргексидину Біглюконат - протипоказання, побічні ефекти

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Схильність до алергічних реакцій та алергічних захворювань, дерматити, вірусні захворювання шкіри. Не рекомендується застосовувати для обробки кон’юнктиви і промивання порожнин, на рани з великою поверхнею, при операціях у ділянках центральної нервової системи і слухового каналу, в офтальмології, для введення у слуховий канал.

Побічні реакції:

В окремих випадках при підвищеній індивідуальній чутливості можливі сухість та свербіж шкіри, дерматити, фотосенсибілізація. При лікуванні гінгівітів - забарвлення емалі зубів, відкладення зубного каменю, порушення смаку.

Аналоги Хлоргексидину Біглюконат

  • Хлоргексидин;
  • Хлоргексидин-здоров'я.

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies