Холензим - інструкція, застосування, аналоги препарату

Холензим фото упаковки

Застосування Холензиму

Холензим - склад і форма випуску препарату

Холензим: як приймати препарат

Холензим - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Холензим

Засоби, що застосовуються при захворюваннях печінки та жовчовивідних шляхів.

Холензим — комбінований препарат тваринного походження, має властивості справжнього холеретику. За рахунок жовчних кислот, що входять до його складу, рефлекторно стимулює утворення жовчі, підвищує концентрацію в ній жовчних кислот, посилює секреторну і моторну функцію травного тракту, знижує вміст холестерину в крові. Панкреатичні ферменти трипсин і амілаза, що входять до складу препарату, полегшують перетравлювання вуглеводів і білків та сприяють їх більш повному всмоктуванню в тонкому кишечнику.

Застосування Холензиму

Застосовують при хронічних гепатитах, холециститах, хронічному панкреатиті з порушенням екзокринної функції підшлункової залози, функціональних розладах шлунково-кишкового тракту, при дискінезії жовчних шляхів.

Холензим - склад і форма випуску препарату

Таблетки, вкриті оболонкою банка, № 50

  • Суха жовч - 0,1 г
  • Слизова оболонка тонкого кишечнику забійної худоби - 0,1 г
  • Висушена та знежирена тканина підшлункової залози - 0,1 г

Холензим: як приймати препарат

Дорослим і дітям старше 12 років Холензим призначають внутрішньо по 1 таблетці 1 — 3 рази на добу після їди. Курс лікування один — два місяці.

Приймати таблетки, не розжовуючи, з великою кількістю рідини. Не рекомендується перевищувати добову дозу. В періоди вагітності і лактації препарат застосовують лише у тому випадку, коли потенційна користь від застосування препарату перевищує можливий ризик для плода.

Холензим - протипоказання, побічні ефекти

Гострий панкреатит, загострення хронічного панкреатиту, гострий гепатит, гостра дистрофія печінки, загострення виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки, підвищена чутливість до компонентів препарату. Діти до 12 років.

Побiчна дiя. Можливi реакцiї, зумовлені пiдвищеною чутливiстю (чхання, сльозотеча, почервонiння шкiри, висип). Пiд час їх появи необхiдно припинити вживання препарату.

Аналоги Холензим

  • Фламін 
  • Цмину піщаного квітки 
  • Холосас сироп
  • Хофітол

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся