ХОМВІОТЕНЗИН - інструкція, застосування, аналоги препарату

ХОМВІОТЕНЗИН фото упаковки

Застосування ХОМВІОТЕНЗИН

ХОМВІОТЕНЗИН - склад і форма випуску препарату

ХОМВІОТЕНЗИН - як приймати препарат

Кількість таблеток на прийом

Вранці

Вдень

Ввечері

ХОМВІОТЕНЗИН - протипоказання, побічні ефекти 

Аналоги ХОМВІОТЕНЗИН

Комплексний гомеопатичний препарат. Лікарський засіб з гіпотензивною дією. Комбінації гіпотензивних препаратів. Нормалізує внутрішньосерцеву гемодинаміку, скоротливість міокарда, тонус артерій, функцію нирок, м’яко знижує артеріальний тиск і стабілізує його. 

Застосування ХОМВІОТЕНЗИН

Артеріальна гіпертензія Ι ступеня.

Як додатковий засіб у комбінованій терапії при артеріальній гіпертензії ΙΙ ступеня.

Нейроциркуляторна дистонія.

ХОМВІОТЕНЗИН - склад і форма випуску препарату

Таблетки. Діючі речовини: 1 таблетка містить: Reserpin D3 (Резерпіну D3)32 мг, Rauwolfia D3 (Раувольфії D3) 32 мг, Viscum album D2 (Омели білої D2) 32 мг, Crataegus D2 (Глоду D2) 64 мг; допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; крохмаль кукурудзяний; магнію стеарат.

ХОМВІОТЕНЗИН - як приймати препарат

Початкова доза препарату для дорослих визначається згідно із середньодобовими показниками артеріального тиску (АТ). Рекомендації щодо дозування наведені в таблиці.

Середньодобовий АТ до початку лікування (мм рт. ст.)

Кількість таблеток на прийом

Вранці

Вдень

Ввечері

Від 160/100 до 179/109

(у складі комбінованої терапії)

2

1

1

Від 140/90 до 159/99

1

0

1

Таблетки приймають за 30 хв до або через 30 хв після прийому їжі, тримаючи у роті до повного розчинення. Курс лікування має становити не менше 4-6 тижнів. Після стійкої стабілізації показників артеріального тиску приймають підтримувальну дозу, яка визначається індивідуально лікарем.

Тривалість лікування визначається лікарем. Якщо симптоми захворювання не зникають під час застосування лікарського засобу, необхідно звернутися за консультацією до лікаря.

ХОМВІОТЕНЗИН - протипоказання, побічні ефекти 

Препарат протипоказаний при підвищеній чутливості до його компонентів. Через наявність у складі препарату резерпіну його протипоказано застосовувати при депресивному стані та депресивних станах в анамнезі, шлунково-кишкових виразках і феохромоцитомі.

Під час вагітності та в період годування груддю препарат застосовувати не можна.

Аналоги ХОМВІОТЕНЗИН

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies