Хлорофіліпт спрей -  інструкція, застосування, аналоги препарату

Хлорофіліпт спрей фото упаковки

Застосування Хлорофіліпт спрею

Хлорофіліпт спрей - склад і форма випуску препарату

Хлорофіліпт спрей: як приймати препарат

Хлорофіліпт спрей - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Хлорофіліпт спрею

Хлорофіліпт є сумішшю хлорофілів з листя евкаліпта. Препарат чинить антибактеріальну (бактеріостатичну і бактерицидну) активність щодо стафілококів, а також проявляє антисептичну та протизапальну активність.

Застосування Хлорофіліпт спрею

Лікування захворювань, спричинених антибіотикостійкими стафілококами: ерозії шийки матки, опіки, трофічні виразки, гострі респіраторні захворювання (ГРЗ), ангіни.

Хлорофіліпт спрей - склад і форма випуску препарату

Рідина від світло-зеленого до зеленого кольору зі специфічним запахом. Склад на 1 контейнер: діюча речовина: хлорофіліпту екстракт густий (10,76:1) (екстрагент етанол 93%) — 30 мг; допомiжнi речовини: метилпарагідроксибензоат (Е 218), пропілпарагідроксибензоат (Е 216), етанол (96%), гліцерин, полісорбат (полісорбат-80), вода очищена.

Хлорофіліпт спрей: як приймати препарат

Хлорофіліпт застосовується місцево. При запаленнях органів верхніх дихальних шляхів (ангіни, ГРЗ) дорослим оприскувати зів 2 натисканнями на клапан контейнера 3–4 рази на добу протягом

3–4 днів. При лікуванні ерозій, трофічних виразок, опіків змочити марлеву серветку Хлорофіліптом і залишити на поверхні шкіри або слизових оболонках на 15–20 хвилин. Процедуру проводять 2 рази на добу. Маніпуляції повторюють щоденно протягом 10 днів.

Хлорофіліпт спрей - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання: підвищена чутливість до компонентів препарату.

Ефективність та безпека застосування препарату у період вагітності або годування груддю не вивчалися, тому препарат не слід застосовувати цій категорії пацієнтів.

При застосуванні препарату можливі алергічні реакції, включаючи висипання, свербіж, ангіоневротичний набряк, гіперемію.

Аналоги Хлорофіліпт спрею

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies