Хепілор - інструкція, застосування, аналоги препарату

Хепілор фото упаковки

Застосування Хепілору

Хепілор - склад і форма випуску препарату

Хепілор: як приймати препарат

Хепілор - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Хепілору

Хепілор - дія препарату зумовлена трьома активними інгредієнтами. Антибактеріальна та протигрибкова активність. Гексетидин має антибактеріальний вплив як на грампозитивні, так і на грамнегативні штами мікроорганізмів, як на аеробів, так і на анаеробів.

Застосування Хепілору

Місцеве лікування інфекційних захворювань і запальних процесів ротової порожнини та глотки: ангіни, гострі та хронічні тонзиліти, фарингіти, ларингіти; гінгівіти, стоматити, афти. Догляд за ротовою порожниною після стоматологічних втручань.

Хепілор - склад і форма випуску препарату

Діючі речовини: гексетидин, холіну саліцилат 80 %, хлорбутанолу гемігідрат; 100 мл розчину містятьгексетидину у перерахуванні на 100 % речовину – 0,1 г, холіну саліцилату 80 % у перерахуванні на 100 % речовину – 0,5 г, хлорбутанолу гемігідрату у перерахуванні на 100 % безводну речовину – 0,25 г;

Допоміжні речовини: етанол 96 %, сахарин натрію, полісорбат 20, кислота пропіонова, олія лимонна, олія анісова, ментол (левоментол), евкаліптол, вода очищена.

Лікарська форма - розчин для ротової порожнини.

Хепілор: як приймати препарат

Застосовується як місцевий засіб для полоскання ротової порожнини.

Для одного полоскання ротової порожнини дорослим та дітям віком від 6 років: налити розчин у мірний стаканчик до позначки 10 мл і розчинити в 50 мл теплої води або 2 чайні ложки препарату розчинити в ¼ склянки теплої води. Від 2 до 4 полоскань на добу.Не ковтати. Курс лікування – не довше 5 днів.

Не застосовувати препарат дітям віком до 6 років.

Хепілор - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання:

Гіперчутливість до будь-якого компонента препарату. Атрофічний фарингіт. Бронхіальна астма або будь-які інші захворювання дихальних шляхів, пов’язані з їх гіперчутливістю

Побічні реакції:

  • З боку імунної системи: реакції гіперчутливості, включаючи кропив’янку, ангіоневротичний набряк, ларингоспазм, бронхоспазм.
  • З боку нервової системи: агевзія, дисгевзія, зміна смакових відчуттів протягом 48 годин (відчуття «солодкого» може двічі змінюватися на відчуття «гіркого»).
  • З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння: кашель, задишка, відчуття першіння у горлі.
  • З боку травної системи: сухість у роті, дисфагія, збільшення слинних залоз, біль при ковтанні. При випадковому проковтуванні препарату можуть виникнути шлунково-кишкові розлади, насамперед нудота і блювання.
  • З боку шкіри і підшкірної клітковини: алергічний контактний дерматит, шкірні реакції (висипання).

Аналоги Хепілору

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies