Хелпекс Антиколд - інструкція, застосування, аналоги препарату

Хелпекс Антиколд фото упаковки

Застосування Хелпекс

Хелпекс - склад і форма випуску препарату

Хелпекс: як приймати препарат

Хелпекс - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Хелпексу

Хелпекс Антиколд — жарознижувальний, знеболювальний, антигістамінний, судинозвужувальний комбінований ЛЗ, дія якого обумовлена властивостями компонентів, що входять до його складу.

Застосування Хелпекс

Препарат рекомендований для лікування симптомів ГРВІ, грипу, алергічного риніту (зниження гіпертермії, зменшення проявів риніту, набряку слизової оболонки носа, усунення ломоти в тілі, головного болю, зниження загальної інтоксикації, поліпшення загального самопочуття).

Хелпекс - склад і форма випуску препарату

Порошок для орального розчину саше 4 г з лимонним смаком. Склад: діючі речовини - 500 мг парацетамолу, 10 мг фенілефрину гідрохлориду та 1,25 мг левоцетиризину дигідрохлориду. 

Хелпекс: як приймати препарат

Дорослим та дітям у віці старше 12 років — по 1 саше до 4 разів на добу. Інтервали між прийомами — 4 год. Не перевищувати рекомендовану дозу. Тривалість лікування — 7 днів.

Хелпекс - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання: підвищена чутливість до компонентів препарату, портальна гіпертензія, алкоголізм, ниркова недостатність, вагітність (I та III триместр), період годування груддю.

Побічні ефекти:

  • алергія (висип на шкірі, свербіж, кропив’янка, ангіоневротичний набряк), нудота, біль у епігастрії;
  • анемія, тромбоцитопенія, агранулоцитоз, запаморочення, підвищення АТ; 
  • порушення процесу засинання, мідріаз, парез акомодації, підвищення внутрішньоочного тиску, сухість у роті;
  • затримка сечі, гепатотоксичність, гемолітична/апластична анемія, метгемоглобінемія, панцитопенія, нефротоксичність (ниркова колька, глюкозурія, інтерстиціальний нефрит, папілярний некроз).

Аналоги Хелпексу

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies