Глюкосат - інструкція, застосування, аналоги препарату

Глюкосат фото упаковки

Застосування Глюкосату

Глюкосат - склад і форма випуску препарату

Глюкосат: як приймати препарат

Глюкосат - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Глюкосату

Глюкосат, діюча речовина якого глюкозаміну сульфат, являє собою сіль аміномоносахариду глюкозаміну, який за фізіологічних умов присутній в організмі людини і використовується разом із сульфатами для біосинтезу гіалуронової кислоти синовіальної рідини та глікозаміногліканів основної субстанції суглобового хряща.

Застосування Глюкосату

Лікування симптомів остеоартриту: болю і функціонального обмеження.

Глюкосат - склад і форма випуску препарату

Діюча речовина:глюкозаміну сульфат натрію хлорид 2 мл розчину (ампула А) містить глюкозаміну сульфат натрію хлорид 502,5 мг, еквівалентно:  глюкозаміну сульфату 400 мг та натрію хлориду 102,5 мг;

Допоміжні речовини: лідокаїну гідрохлорид, вода для ін'єкцій; розчинник (ампула В) містить:

Допоміжні речовини: діетаноламін, вода для ін'єкцій.

Лікарська форма - розчин для ін’єкцій.

Глюкосат: як приймати препарат

Для внутрішньом’язового застосування! Препарат не призначений для внутрішньовенного введення.

Дорослі пацієнти та пацієнти літнього віку.

Перед застосуванням змішати розчинник (ампула В 1 мл) з препаратом (ампула А 2 мл) в одному шприці.

Приготований розчин препарату вводити внутрішньом’язово по 3 мл або 6 мл (розчин А + В) 3 рази на тиждень, протягом 4–6 тижнів.

Наявність жовтуватого забарвлення розчину в ампулі А не впливає на ефективність та переносимість лікарського засобу.

Ін’єкції препарату можна поєднувати з пероральним прийомом препарату у формі порошку для приготування розчину.

Глюкозамін не показаний для лікування гострого больового синдрому.

Полегшення симптомів (особливо зменшення больових відчуттів) може відбуватися тільки після декількох тижнів лікування, а в деяких випадках навіть після більш тривалого часу. Для пацієнтів із порушеннями функції нирок та/або печінки рекомендацій щодо корекції дози не надається, оскільки відповідних досліджень не проводилося.

Діти. Не застосовувати дітям і підліткам, оскільки безпека та ефективність препарату для таких пацієнтів не встановлені.

Глюкосат - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання. Індивідуальна підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якої з допоміжних речовин, схильність до кровотеч. 

Препарат Глюкосат не слід застосовувати пацієнтам з алергією на молюсків тому, що діючу речовину одержують із панцирів молюсків: такі пацієнти більш схильні до розвитку алергічних реакцій на глюкозамін із можливим загостренням симптомів їх захворювання.

До складу ін’єкційної форми препарату входить допоміжна речовина лідокаїн, яка має такі протипоказання: кардіогенний шок, виражена артеріальна гіпотензія, тяжкі форми хронічної серцевої недостатності, знижена функція лівого шлуночка, атріовентрикулярна блокада ІІ–ІІІ ступеня, тяжка брадикардія, розлади згортання крові, синдром Вольфа–Паркінсона–Уайта,  синдром Адамса–Стокса, судоми в анамнезі, спричинені застосуванням лідокаїну, синдром слабкості синусового вузла, тяжкі порушення функції печінки, гіповолемія, міастенія, інфекції у місці ін’єкції, підвищена чутливість до інших анестетиків амідного типу (оскільки існує підвищений ризик розвитку перехресних реакцій гіперчутливості).

Побічні реакції

  • З боку травної системи: часто – біль у животі, метеоризм, диспепсія, діарея, запор, нудота блювання; невідомо – гіперглікемія у пацієнтів з порушеною толерантністю до глюкози;
  • з боку нервової системи: часто – головний біль, сонливість, підвищена втомлюваність, запаморочення;
  • з боку імунної системи: невідомо – реакції гіперчутливості, включаючи  алергічні реакції, загострення бронхіальної астми;  
  • з боку органів  зору: невідомо – розлади зору;
  • з боку шкіри та її структур: нечасто – еритема, свербіж, висип; невідомо – ангіоневротичний набряк, кропив’янка, випадання волосся, абсцес;
  • місцеві реакції: невідомо – реакції у місці введення.
  • Ін’єкційна форма препарату містить лідокаїн. У виняткових випадках можливі побічні реакції, характерні для цього компонента:
  • з боку травної системи:  нудота,  дуже рідко – блювання;

Аналоги Глюкосату

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies