ГЛІЦИН ФОРТЕ - інструкція, застосування, аналоги препарату

ГЛІЦИН ФОРТЕ фото упаковки

Застосування ГЛІЦИН ФОРТЕ

ГЛІЦИН ФОРТЕ - склад і форма випуску препарату

ГЛІЦИН ФОРТЕ - як приймати препарат

ГЛІЦИН ФОРТЕ - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги ГЛІЦИН ФОРТЕ

Засіб, що впливає на мозковий метаболізм, замінна амінокислота. Покращує метаболічні процеси в тканинах мозку, виявляє седативну і антидепресивну дію.

Застосування ГЛІЦИН ФОРТЕ

Ішемічний інсульт. Різні функціональні і органічні захворювання нервової системи, що супроводжуються підвищеною збудливістю, емоційною нестабільністю, зниженням розумової працездатності і порушенням сну (неврози, неврозоподібні стани, вегето-судинна дистонія, наслідки нейроінфекцій та черепно-мозкові травми, перинатальні та інші форми енцефалопатій (в т.ч. алкогольного генезу)). Девіантні форми поведінки дітей та підлітків. У складі комплексній терапії.

ГЛІЦИН ФОРТЕ - склад і форма випуску препарату

Таблетки під'язикові. Діюча речовина - гліцин 250,0 мг. Допоміжні речовини: аспартам 0,4 мг, коповідон 9,6 мг, магнію стеарат 2,0 мг, сорбітол 8,0 мг.

ГЛІЦИН ФОРТЕ - як приймати препарат

Застосовується сублінгвально (під язик) або трансбуккально (в таблетках або у вигляді порошку після подрібнення таблетки).

У дорослих при ішемічному інсульті: протягом перших 3-6 годин від розвитку інсульту призначають 1 г (4 таблетки) трансбуккально або сублінгвально з 1 чайною ложкою води, далі протягом 1-5 діб по 1 г / добу (по 4 таблетки), потім протягом наступних 30 діб по 1/2 таблетці 3 рази на добу.

При різних функціональних і органічних захворюваннях нервової системи, що супроводжуються підвищеною збудливістю, емоційною нестабільністю, зниженням розумової працездатності і порушенням сну (неврози, неврозоподібні стани, вегето-судинна дистонія, наслідки нейроінфекцій і ЧМТ, перинатальні та інші форми енцефалопатій (в т.ч. алкогольного генезу) ), дітям до 3 років призначають по 1/4 таблетки 2-3 рази на день протягом 7-14 днів, надалі по 1/4 таблетки 1 раз на день протягом 7-10 днів. Добова доза - 100-150 мг, курсова - 2-2,6 г. Дітям старше 3 років і дорослим призначають по 1/2 таблетки 2-3 рази на день, курс лікування - 7-14 днів. Його можна збільшити до 30 днів. При необхідності курс повторюють через 30 днів.

При порушеннях сну призначають за 20 хвилин до сну або безпосередньо перед сном по 1 / 4-1 / 2 таблетки (в залежності від віку).

При девіантних формах поведінки дітей і підлітків гліцин призначається по 1/2 таблетки 2-3 рази на день протягом 14-30 днів.

ГЛІЦИН ФОРТЕ - протипоказання, побічні ефекти

Гіперчутливість до гліцину і\або будь-якої допоміжної речовини препарату. З обережністю: артеріальна гіпотензія. Прийом препарату в період вагітності та грудного вигодовування протипоказаний.

Аналоги ГЛІЦИН ФОРТЕ

  • Евалар Гінкоум капсули
  • Solgar Екстракт готу кола 424 мг капсули
  • Гліцисед
  • Седагліцин
  • Дінар

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies