Гліцин - інструкція, застосування, аналоги препарату

Гліцин фото упаковки

Застосування Гліцину

Гліцин - склад і форма випуску препарату

Гліцин - як приймати препарат

Гліцин - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Гліцину

Гліцин є центральним нейромедіатором, який регулює обмін речовин; нормалізує і активує процеси захисного гальмування в центральній нервовій системі. Покращує метаболічні процеси в тканинах мозку, чинить антидепресивну та седативну дію.

Застосування Гліцину

  • Зниження розумової працездатності.
  • При стресових ситуаціях і психоемоційному напруженні (у період екзаменів, при конфліктних ситуаціях).
  • Девіантні форми поведінки дітей та дорослих.
  • Функціональні та органічні захворювання нервової системи (неврози, неврозоподібні стани, вегето-судинні дистонії, наслідки нейроінфекції та черепно-мозкової травми, перинатальні та інші форми енцефалопатії, у тому числі алкогольного ґенезу), які супроводжуються підвищеною збудливістю, емоційною нестабільністю, зниженням розумової працездатності, порушенням сну.
  • Ішемічний інсульт та порушення мозкового кровообігу.
  • Як допоміжний засіб при лікуванні алкоголізму.

Гліцин - склад і форма випуску препарату

Склад:

Діюча речовина - Glycine; 1 таблетка сублінгвальна містить гліцину 100 мг;

Допоміжні речовини - повідон, віск монтановий гліколевий, амонійно-метакрилатний сополімер (тип А), кальцію стеарат.

Лікарська форма - таблетки сублінгвальні.

Гліцин - як приймати препарат

Гліцин застосовується трансбукально або сублінгвально (у таблетках у вигляді порошку після подрібнення таблетки).

Дітям віком від 3 років, підліткам, дорослим при зниженні розумової працездатності, пам'яті, уваги, при затримці розумового розвитку, при психоемоційному напруженні, при девіантних формах поведінки Гліцин призначають по 1 таблетці (100 мг) 2-3 рази на добу протягом 14-30 днів.

Максимальна добова доза 300 мг.

Дітям віком від 3 років та дорослим прифункціональних та органічних захворюваннях нервової системи (неврози, неврозоподібні стани, вегето-судинні дистонії, наслідки нейроінфекції та черепно-мозкової травми, перинатальні та інші форми енцефалопатії) призначають по 1 таблетці 2 - 3 рази на добу, курс лікування – 7 – 14 днів. За необхідності курс лікування повторюють.

При лікуванні алкоголізму препарат призначають як допоміжний засіб по 1 таблетці 2 - 3 рази на добу протягом 14 - 30 днів. За  необхідності курс  лікування повторюють 4 - 6 разів на рік.

Гліцин - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання - індивідуальна непереносимість препарату та підвищена чутливість до окремих його компонентів; артеріальна гіпотензія. Дитячий вік до 3 років.

Побічні реакції - в окремих випадках при індивідуальній підвищеній чутливості можливий розвиток алергічних реакцій, а саме: риніт, кон’юнктивіт, кропив’янка, подразнення в горлі, слабкість.

Аналоги Гліцину

Антифрон, Армадин, Боризол, Венокор, Гліцин, Дінар, Елфунат, Замексен, Інтеллан, Келтікан, Ксаврон, Мексиприм, Цитофлавін

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся