Гленцет Едванс - інструкція, застосування, аналоги препарату

Гленцет Едванс фото упаковки

Застосування Гленцет Едвансу

Гленцет Едванс - склад і форма випуску препарату

Гленцет Едванс: як приймати препарат

Гленцет Едванс - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Гленцет Едвансу

 Засоби, що діють на респіраторну систему.

Гленцет Едванс містить фіксовану комбінацію двох діючих речовин: монтелукасту і левоцетиризину – тому нижчеописані механізми дії кожної складової притаманні для препарату Гленцет Едванс.

Застосування Гленцет Едвансу

Фіксована комбінація монтелукасту та левоцетиризину призначена для зменшення симптомів, пов’язаних із сезонним та цілорічним алергічним ринітом, а також ринітом у хворих на бронхіальну астму.

Гленцет Едванс - склад і форма випуску препарату

Діючі речовини: montelukast,levocetirizine;

1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить монтелукасту натрію еквівалентно монтелукасту10 мг, левоцетиризину дигідрохлориду 5 мг.

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою. Жовті, круглі, двоопуклі таблетки, вкриті плівковою оболонкою, гладенькі з обох боків.

По 7, 14, 28 або 50 таблеток у пластиковому контейнері у картонній коробці.

В кожний контейнер разом з таблетками вкладено полімерний циліндр з вологопоглиначем (силікагель).

Гленцет Едванс: як приймати препарат

Для дорослих та дітей віком від 15 років рекомендована доза – 1 таблетка на добу, ввечері, незалежно від прийому їжі. Таблетки ковтають цілими, не розжовуючи. Курс лікування становить 14 днів.

Гленцет Едванс - протипоказання, побічні ефекти

Підвищена чутливість до монтелукасту натрію, левоцетиризину або цетиризину, а також до інших компонентів препарату. Препарат також протипоказаний при тяжкій формі ниркової недостатності (кліренс креатиніну).

Побічні реакції. Інфекція верхніх дихальних шляхів. Підвищена схильність до геморагічних явищ. Розлади сну, включаючи нічні кошмари, безсоння, сомнамбулізм, дратівливість, тривожність, неспокій, збудження, агресивна поведінка або ворожість, депресія.

Аналоги Гленцет Едвансу

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся