Гептрал 500 - інструкція, застосування, аналоги препарату

Гептрал 500 фото упаковки

Застосування препарату Гептрал 500

Гептрал 500 - склад і форма випуску препарату

Гептрал 500: як приймати препарат

Гептрал 500 - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги препарату Гептрал 500

Гептрал 500 - адеметіонін, або S-аденозил-L-метіонін, є похідною амінокислоти метіонін. S-аденозил-L-метіонін (адеметіонін) - натуральна амінокислота, що присутня практично у всіх тканинах і рідких середовищах організму.

Застосування препарату Гептрал 500

  • Внутрішньопечінковий холестаз у дорослих, у тому числі у хворих на хронічний гепатит різної етіології та цироз печінки;
  • внутрішньопечінковий холестаз у вагітних.

Гептрал 500 - склад і форма випуску препарату

Діюча речовина: адеметіонін; 1 таблетка містить 949 мг адеметіоніну 1,4-бутандисульфонату, що відповідає 500 мг катіону адеметіоніну;

Допоміжні речовини:кремнію діоксид колоїдний безводний, целюлоза мікрокристалічна, натрію крохмальгліколят (тип А), магнію стеарат, метакрилатний сополімер (тип А), поліетиленгліколь 6000, полісорбати, емульсія симетикону, натрію гідроксид, тальк.

Лікарська форма - таблетки кишковорозчинні.

Гептрал 500: як приймати препарат

Початкова терапія

Перорально (внутрішньо): рекомендована доза становить 10-25 мг/кг маси тіла на добу. Звичайна початкова доза становить 800 мг/добу, загальна добова доза не має перевищувати 1600 мг.

Внутрішньовенно або внутрішньом’язово: рекомендована доза становить 5-12 мг/кг маси тіла на добу впродовж 2 тижнів. Звичайна початкова доза становить 500 мг/добу, загальна добова доза не має перевищувати 1000 мг (для парентерального введення застосовувати препарат Гептрал® у формі порошку ліофілізованого для розчину для ін’єкцій у комплекті з розчинником).

Підтримуюча терапія

Застосовувати перорально (внутрішньо) 800-1600 мг/добу.

Тривалість терапії залежить від тяжкості та перебігу захворювання та визначається лікарем індивідуально.

Діти.

Безпека та ефективність застосування адеметіоніну дітям не встановлені.

Гептрал 500 - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання.

Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якої допоміжної речовини препарату.

Генетичні дефекти, що впливають на метіоніновий цикл та/або спричиняють гомоцистинурію та/або гіпергомоцистеїнемію (наприклад недостатність цистатіонін-бета-синтази, дефект метаболізму вітаміну В12).

Побічні реакції.

В ході клінічних досліджень адеметіонін застосовували близько 2000 пацієнтів. Найчастіше під час лікування адеметіоніном повідомлялося про головний біль, діарею та нудоту.

Шлунково-кишкові розлади:часті - біль у животі, діарея, нудота; нечасті - сухість у роті, диспепсія, метеоризм, шлунково-кишковий біль, шлунково-кишкова кровотеча, шлунково-кишкові розлади, блювання, езофагіт; рідкі - здуття живота.

Загальні розлади та реакції у місці введення: часті - астенія; нечасті - набряк, гіпертермія, озноб*, реакції у місці введення, некроз у місці введення; рідкі - нездужання.

Порушення з боку імунної системи:нечасті - гіперчутливість, анафілактоїдні реакції або анафілактичні реакції (наприклад гіперемія, диспное, бронхоспазм, біль у спині, дискомфорт у грудній клітці, зміни артеріального тиску (гіпотензія, гіпертензія) або частоти пульсу (тахікардія, брадикардія)).

Аналоги препарату Гептрал 500

  • Адемта
  • Гепаметин
  • Рехол
  • Гепсам

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies