Гексетидин - інструкція, застосування, аналоги препарату

Гексетидин фото упаковки

Застосування Гексетидину

Гексетидин - склад і форма випуску препарату

Гексетидин: як приймати препарат

Гексетидин - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Гексетидину

Гексетидин - це антимікробна і антисептична речовина, що є діючим препаратом багатьох лікарських засобів. Застосовується в ЛОР-практиці і стоматології.

Застосування Гексетидину

Інфекційно-запальні та грибкові (молочниця) захворювання порожнини рота і гортані (ангіна, в т.ч. Симановського — Плаута-Венсана), тонзиліт, фарингіт, стоматит, глосит, гінгівіт, пародонтоз, пародонтопатії, альвеоліт, афти, кровоточивість ясен, травми і операції (перед - і післяопераційний період) в області рота і гортані; в якості гігієнічного і дезодоруючого засобу у лежачих і потребують догляду хворих, профілактика суперінфекції, ГРЗ і ГРВІ (допоміжне лікування).

Гексетидин - склад і форма випуску препарату

Гесетидин-це рідина, розчинна в петролейному ефірі, метанолі, бензолі, ацетоні, етанолі, н-гексані, хлороформі; практично нерозчинна у воді. Склад і форма випуску залежать від препарату, який містить гексетидин.

Гексетидин: як приймати препарат

Застосовується місцево. Інструкція по застосуванню залежить від препарату, який містить гексетидин

Гексетидин - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання. Гіперчутливість, атрофічний фарингіт, дитячий вік (до 8 років), вагітність (I триместр).

Побічні дії. Печіння слизової оболонки порожнини рота, алергічні реакції (шкірний висип, свербіж), нудота (при ковтанні), порушення смакових відчуттів (при тривалому застосуванні).

Запобіжні заходи. Розчин не можна ковтати, аерозоль не слід вдихати. Застосування у дітей можливе, якщо немає небезпеки неконтрольованого проковтування і дитина вміє затримувати дихання при впорскуванні.

Слід враховувати, що розчин містить 3,83%, а аерозоль - 61,3% етанолу.

Аналоги Гексетидину

Аналоги препарату невідомі.

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies