Гепаргін розчин - інструкція, застосування, аналоги препарату

Гепаргін розчин фото упаковки

Застосування Гепаргіну 

Гепаргін - склад і форма випуску препарату

Гепаргін: як приймати препарат

Гепаргін - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Гепаргіну

Гепаргін є джерелом амінокислот аргініну та бетаїну, що проявляють протиастенічну, загальнозміцнюючу, гепатопротекторну та детоксикуючу дію на організм.

Іони цитрату, що містяться в Гепаргіні, сприяють процесу травлення при підвищеній кислотності шлункового соку, сприяють зменшенню ацидозу та диспептичних проявів (нудота, відчуття тяжкості в шлунку, метеоризм), які часто спостерігаються при захворюваннях печінки.

Застосування Гепаргіну 

Гепаргін може бути рекомендований лікарем для корекції раціонів дієтичного харчування:

  • як протиастенічний засіб при станах, пов’язаних з порушенням білкового метаболізму (стреси, астенія, травми, вірусні інфекції, голодування та ін.), особливо у осіб, що знаходяться під впливом шкідливої дії факторів навколишнього середовища та для загального зміцнення організму
  • як гепатопротекторний засіб з метою підтримки нормальної та сприяння покращенню порушеної функції печінки при вірусних гепатитах, гепатозах, стеатозах, цирозах, печінковій енцефалопатії;
  • як антитоксичний засіб з метою сприяння усунення наслідків дії алкоголю, медикаментів, промислових та інших токсичних агентів.

Гепаргін - склад і форма випуску препарату

Розчин флакон скляний 10 мл. Кожний флакон 10 мл містить: аргініну цитрату нейтрального 1000 мг, бетаїну гідрохлориду 500 мг, бетаїну 500 мг; допоміжні речовини: бензойна кислота, цукроза, ароматизатор «Виноград», вода очищена, лимонна кислота.

Гепаргін: як приймати препарат

Дорослим по 1-3 флакони на добу після споживання їжі, або за рекомендацією лікаря. Розвести вміст одного флакону у половині склянки води та випити.

Гепаргін - протипоказання, побічні ефекти

Можлива підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Виражена ниркова недостатність. Не застосовувати в період вагітності або годування груддю.

Аналоги Гепаргіну

Цитраргінін

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies