Еребра - інструкція, застосування, аналоги препарату

Еребра фото упаковки

Застосування Еребри

Еребра - склад і форма випуску препарату

Еребра: як приймати препарат

Еребра - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Еребри

Гіпорамін виявляє високу противірусну активність відносно різних штамів вірусів грипу А і В, аденовірусів, параміксовірусів, вірусів простого герпесу, оперізувального лишаю, цитомегаловірусу (ЦМВ), респіраторно-синцитіального вірусу (РС-вірусу). 

Інгібуючий ефект препарату на репродукцію вірусів проявляється на ранніх етапах їх розвитку. Одним із механізмів дії препарату є інгібуючий ефект на вірусну нейрамінідазу.

Застосування Еребри

Як лікувально-профілактичний засіб при:

  • грипі (А і В), парагрипі, респіраторно-синцитіальній вірусній, вірусній, аденовірусній та інших гострих респіраторних вірусних інфекціях; 
  • ангінах, що протікають на тлі гострих респіраторних вірусних захворювань (комплексна терапія); 
  • при гострих і рецидивуючих формах простого герпесу екстрагенітальної і генітальної локалізації, при оперізувальному лишаю, вітряній віспі та цитомегаловірусній інфекції.

Еребра - склад і форма випуску препарату

Таблетки круглі, двоопуклої форми, з рискою, від світло-сірого або світло-сірого з рожевим відтінком до світло-коричневого кольору з темнішими і світлішими вкрапленнями.

Склад:

діюча речовина: гіпораміну екстракту сухого (обліпихи крушиноподібної листя екстракту сухого, HippophaerhamnoidesL.), (6,5:1), екстрагент етанол – 70 %) з вмістом суми танінів у перерахуванні на казуаринін і абсолютно суху речовину 60 %);

1 таблетка містить гіпораміну екстракту сухого 20 мг;

допоміжні речовини: сахароза, какао порошок (какао-боби порошок), ванілін, натрію кармелоза, кальцію стеарат.

Еребра: як приймати препарат

1 таблетку тримати у роті до її повного розсмоктування. Дорослим і дітям віком від

12 років призначати по 1 таблетці 4-6 разів на добу, дітям віком 6-12 років - по 1 таблетці 3-4 рази на добу, дітям віком 3-6 років по ½ таблетки 2-4 рази на добу. 

Тривалість застосування – від 3 діб до 3 тижнів залежно від нозологічної форми захворювання.

При грипі  ̶  не менше 3 діб; при парагрипі, респіраторно-синцитіальних вірусних, аденовірусних інфекціях, ангінах, що протікають на тлі гострих респіраторних вірусних захворювань (комплексна терапія) та інших ГРВІ - не менше 5 діб.

При вітряній віспі, оперізувальному лишаю, герпесвірусній і цитомегаловірусній інфекції тривалість застосування залежить від тяжкості процесу і становить при легких формах захворювання 3-10 днів. При тяжких і рецидивуючих формах захворювання мінімальний курс лікування - 2-3 тижні. Доцільні повторні курси лікування.

Для профілактики у період спалаху грипу препарат приймати відповідно до вікових дозувань від 3 днів до 3 тижнів.

Еребра - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання

  • Підвищена чутливість до компонентів препарату. Дефіцит сахарози /ізомальтази, непереносимість фруктози, глюкозо-галактозна мальабсорбція.

Побічні реакції

Можливі алергічні реакції.

При прояві будь-яких небажаних реакцій необхідно припинити лікування та проконсультуватися з лікарем.

Аналоги Еребри

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies