Ентерожерміна – інструкція, застосування, аналоги препарату

Ентерожерміна фото упаковки

Застосування Ентерожерміни

Ентерожерміна: склад і форма випуску препарату

Ентерожерміна: як приймати препарат

Ентерожерміна: протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Ентерожерміни

Ентерожерміна – це антидіарейний мікробний препарат.

Застосування Ентерожерміни

Ентерожерміна приймається:

  • для лікування та профілактики дисбактеріозу кишечнику та пов’язаного з ним ендогенного дисвітамінозу;
  • при терапії, спрямованій на відновлення нормальної мікрофлори кишечнику, що порушується під час лікування антибіотиками або хіміотерапевтичними препаратами;
  • при гострих та хронічних шлунково-кишкових захворюваннях, пов’язаних з інтоксикацією або дисбактеріозом кишечнику та дисвітамінозом, у немовлят, яких годують грудним молоком.

Ентерожерміна: склад і форма випуску препарату

Ентерожерміна випускається у формі оральної суспензії. Це опалесцентна рідина білуватого кольору, яка може мати характерний запах.

Упаковка. № 10; № 20 (10х2):по 5 мл у флаконі; по 10 флаконів, з’єднаних між собою поліетиленовою перемичкою, у касеті; по 1 або 2 касети в картонній коробці.

Діюча речовина – 1 флакон по 5 мл містить спори полірезистентного штаму Bacillus clausii – 2 х 109.

Допоміжна речовина – вода очищена.

Ентерожерміна: як приймати препарат

Дорослим – по 1 флакону 2-3 рази на добу; дітям віком від 28 днів до 18 років – по 1 флакону 1-2 рази на добу.

Термін лікування встановлює лікар залежно від стану пацієнта та перебігу захворювання.

Суспензію необхідно приймати через однакові проміжки часу (3-4 години). Перед застосуванням вміст флакона струсити і приймати нерозведеним або розвести у воді чи іншій рідині (молоці, чаї, апельсиновому соку).

Наявність видимих часток у флаконі (внаслідок агрегації спор) не впливає на якість препарату.

Цей лікарський засіб призначений лише для перорального застосування. Не можна його вводити у вигляді ін’єкцій або яким-небудь іншим способом.

Діти. Препарат можна застосовувати дітям віком від 28 днів.

Ентерожерміна: протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання

Гіперчутливість до діючої речовини або до будь-якої з допоміжних речовин препарату.

Особливості застосування

У флаконах з препаратом Ентерожерміна можлива наявність видимих часточок, що утворюються внаслідок агрегації спор Bacillus clausii та, відповідно, не свідчать про те, що препарат зазнав будь-яких змін.

Перед застосуванням флакон слід струсити.

Препарат має високий ступінь гетерологічної резистентності до антибіотиків, що дозволяє застосовувати його як для профілактики зміни мікрофлори кишечнику, спричиненої селективною дією антибіотиків (особливо антибіотиків широкого спектра дії), так і для відновлення вже порушеного балансу мікрофлори кишечнику.

Препарат не взаємодіє з такими антибіотиками: пеніцилін при застосуванні не в комбінації з інгібіторами бета-лактамази, цефалоспорини (часткова резистентність у більшості випадків), тетрацикліни, макроліди, аміноглікозиди (за винятком гентаміцину і амікацину), хлорамфенікол, тіамфенікол, лінкоміцин, кліндаміцин, ізоніазид, циклосерин, новобіоцин, рифампіцин, налідиксова кислота і піпемідова кислота (проміжна резистентність), метронідазол.

Якщо препарат призначати одночасно з антибіотиками, його слід застосовувати між двома прийомами антибіотика.

Цей лікарський засіб призначений винятково для перорального застосування. Забороняється вводити препарат ін’єкційним або будь-яким іншим шляхом. Некоректне застосування цього лікарського засобу призводило до виникнення тяжких анафілактичних реакцій, таких як анафілактичний шок.

Застосування у період вагітності або годування груддю.  Протипоказань щодо застосування препарату у період вагітності або годування груддю немає.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не впливає.

Побічні ефекти

Розлади з боку шкіри та підшкірних тканин: реакції гіперчутливості, в тому числі висипання, кропив'янка та ангіоневротичний набряк.

Аналоги Ентерожерміни

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies