Естрадіол - інструкція, застосування, аналоги препарату

Естрадіол фото упаковки

Застосування Естрадіолу

Естрадіол - склад і форма випуску препарату

Естрадіол: як приймати препарат

Естрадіол - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Естрадіолу

Гомеопатичний лікарський засіб.

Застосування Естрадіолу

Естрогенна недостатність у клімактеричному періоді та при хірургічній менопаузі. Постменопаузальний остеопороз.

Естрадіол - склад і форма випуску препарату

Діюча речовина: 100 мл крапель оральних містять: Beta EstradiolumD6100 мл.

Краплі оральні: прозорий розчин від безбарвного до світло-жовтого кольору з легким ароматичним запахом.

По 30 мл крапель оральних у флаконі-крапельниці в картонній коробці.

Естрадіол: як приймати препарат

Приймати натще або за 15 хвилин до прийому їжі. Перед кожним прийомом активно збовтати 1015 разів. Краплі тримати в ротовій порожнині до 2 хв. Дозволяється розводити краплі у 1015 мл води.

Дорослим та дівчатам після настання статевої зрілості: 20 крапель двічі на день з невеликою кількістю води. Курс лікування 36 місяців під контролем лікаря. При необхідності курс можна продовжити.

Жінкам у клімактеричному періоді: з першого дня циклу до 21 дня циклу, далі перерва до першого дня наступного циклу (перший день циклу перший день менструації).

Жінкам після хірургічного видалення матки з остеопорозом: 21 день прийому, далі 7 днів перерви.

Курс лікування – 6 місяців. При необхідності курс повторити.

Зберігати якнайдалі від джерел електромагнітних хвиль: телевізора, мобільного телефона, НВЧ-печі, музичного центру тощо.

Естрадіол - протипоказання, побічні ефекти

Підвищена чутливість до естрадіолу або етанолу. Рак молочної залози, у тому числі в анамнезі або підозра на рак молочної залози; діагностована або підозрювана естрогензалежна злоякісна пухлина (особливо карцинома ендометрія); піхвова кровотеча нез’ясованого генезу; нелікована гіперплазія ендометрія; наявність в анамнезі ідіопатичної жовтухи або тромбоемболічних захворювань вен (особливо тромбоз глибоких вен, легенева емболія); активні або тромбоемболічні захворювання артерій (особливо стенокардія, інфаркт міокарда); тяжкі захворювання печінки (синдроми Дубіна Джонсона, Ротора); порфірія; період вагітності та лактації.

При непереносимості етанолу можуть виникати короткочасні симптомигіперсалівації та нудоти. У таких випадках рекомендується приймати препарат після розведення добової дози у 200 мл води невеликими порціями протягом доби.

Аналоги Естрадіолу

Дивігель

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies