Екобіол БВ - інструкція, застосування, аналоги препарату

Екобіол БВ фото упаковки

Застосування Екобіол БВ 

Екобіол БВ - склад і форма випуску препарату

Екобіол БВ: як приймати препарат

Екобіол БВ - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Екобіол БВ

Екобіол Б.В. містить компоненти, які сприяють одночасному усуненню дисбактеріозу кишечника і дисбіозу піхви, блокують проникнення умовно-патогенних мікроорганізмів з кишечника в піхву, сприяють нормалізації місцевого імунітету слизової оболонки піхви і підвищенню її стійкості до патогенної та умовно-патогенної мікрофлори. Препарат сприяє одужанню жінок з бактеріальним вагінозом і запобігає рецидивам захворювання.

Застосування Екобіол БВ 

«Екобіол Б.В.» рекомендується вживати як дієтичну добавку до раціону харчування дорослим - додаткове джерело життєздатних молочнокислих бактерій.

Екобіол БВ - склад і форма випуску препарату

1 капсула містить: Активні інгредієнти: Lactobacillus gassed LMG 26661 - 2 × 109 КУО. Lactobacillus crispatus LCR01 - 1 × 109 КУО. Bifidobacterium breve BR03 - 1 × 109 КУО. Lactobacillus rhamnosus GG AF ATCC 53103 - 1 × 109 КУО. Лактоферин - 100 мг. Допоміжна речовина - мальтодекстрин.

Екобіол БВ: як приймати препарат

ЕкоБІОЛ Б.В. вживати як дієтичну добавку для дорослих — додаткове джерело життєздатних молочнокислих бактерій до раціону харчування.

Вживати дорослим (в тому числі вагітним і годуючим грудьми) по дві капсули 1 раз на добу незалежно від прийому їжі, якщо лікар не призначив інакше. Термін вживання становить 10 днів, якщо лікар не призначив інакше.

Екобіол БВ - протипоказання, побічні ефекти

  • Протипоказання - індивідуальна підвищена чутливість до окремих компонентів. Перед початком вживання дієтичної добавки та при одночасному застосуванні будь-яких лікарських засобів рекомендована консультація лікаря.
  • Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.
  • Не запивати гарячими напоями або напоями, які містять алкоголь.

Аналоги Екобіол БВ

  • МАКСИЛАК
  • ЛАКТОФІЛЬТРУМ
  • БІОНОРМ
  • ЗАКОФАЛЬК
  • ХІЛАК

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies