Діфорс 160 - інструкція, застосування, аналоги препарату
Діфорс 160 - склад і форма випуску препарату
Діфорс 160: як приймати препарат
Діфорс 160 - протипоказання, побічні ефекти
Діфорс 160 - це препарат для зниження артиріального тиску.
Застосування Діфорсу 160
Показання.
Есенціальна гіпертензія у пацієнтів, артеріальний тиск яких не регулюється за допомогою монотерапії амлодипіном або валсартаном.
Діфорс 160 - склад і форма випуску препарату
Склад:
діючі речовини: амлодипіну бесілат та валсартан;
1 таблетка містить амлодипіну бесілату 6,94 мг у перерахуванні на амлодипін 5 мг та 160 мг валсартану, або амлодипіну бесілату 13,88 мг у перерахуванні на амлодипін 10 мг та 160 мг валсартану;
допоміжні речовини: кальцію гідрофосфат, дигідрат; целюлоза мікрокристалічна; натрію кроскармелоза; гідроксипропілцелюлоза; кремнію діоксид колоїдний безводний; тальк; магнію стеарат; покриття для нанесення оболонки Opadry II White (поліетиленгліколь, спирт полівініловий, тальк, титану діоксид (Е 171)).
Лікарська форма. Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.
Діфорс 160: як приймати препарат
Спосіб застосування та дози.
Пацієнти, у яких артеріальний тиск не регулюється монопрепаратами амлодипіну або валсартану, можуть бути переведені на комбіновану терапію препаратом Діфорс. Рекомендована доза ‒ 1 таблетка на добу. Діфорс приймати незалежно від прийому їжі, запиваючи його невеликою кількістю води.
Пацієнтів, які приймають валсартан і амлодипін окремо, можна перевести на Діфорс, що містить ті ж самі дози компонентів. Перед переходом на комбінацію фіксованих доз рекомендується індивідуальний підбір дози окремих компонентів (тобто амплодипіну і валсартану). У разі клінічної необхідності можна розглянути можливість безпосередньої заміни монотерапії на комбінацію фіксованими дозами.
Максимальна добова доза – 1 таблетка препарату Діфорс 80 або 1 таблетка препарату Діфорс 160, або 1 таблетка препарату Діфорс XL (максимально допустимі дози компонентів препарату – 10 мг за вмістом амлодипіну, 320мг за вмістом валсартану).
Діфорс 160 - протипоказання, побічні ефекти
Протипоказання.
- Підвищена чутливість до активної субстанції, похідних дигідропіридину або до будь-якого з компонентів препарату.
- Тяжкі порушення функції печінки, біліарний цироз печінки або холестаз.
- Тяжкі порушення функції нирок (швидкість клубочкової фільтрації (ШКФ) <30мл/хв/1,73м2).
- Протипоказано пацієнтам, які перебувають на діалізі.
- Протипоказане одночасне застосування антагоністів рецептора ангіотензину (АРА), включаючи валсартан, або інгібіторів ангіотензинперетворювального ферменту (АПФ) з аліскіреном пацієнтам із цукровим діабетом або порушенням функції нирок (швидкість клубочкової фільтрації (ШКФ) < 60 мл/хв/1,73 м2).
- Вагітні або жінки, які планують завагітніти (див. розділ «Застосування у період вагітності або годування груддю»).
- Тяжка гіпотензія.
- Шок (включаючи кардіогенний шок).
- Обструкція вивідного тракту лівого шлуночка (наприклад, гіпертрофічна обструктивна кардіоміопатія і стеноз аорти тяжкого ступеня).
- Гемодинамічно нестабільна серцева недостатність після гострого інфаркту міокарда.
Побічні реакції.
З боку імунної системи: рідко – гіперчутливість.
З боку харчування та метаболізму: часто ˗˗ гіпокаліємія; нечасто – анорексія, гіперкальціємія, гіперліпідемія, гіперурикемія, гіпонатріємія.
З боку органів зору: нечасто – ослаблення зору; рідко – порушення зору.
З боку психіки: рідко – збудження.
З боку нервової системи: часто – головний біль; нечасто – порушення координації, запаморочення, сонливість, постуральнe запаморочення, парестезія.
З боку органів слуху і лабіринту: нечасто – запаморочення; рідко – шум у вухах.
З боку серця: нечасто – тахікардія, відчуття серцебиття; рідко – непритомність.
З боку судин: нечасто – ортостатична гіпотензія; рідко – артеріальна гіпотензія.
З боку дихальної системи: нечасто – кашель, біль у горлі і гортані.
З боку травного тракту: нечасто – абдомінальний дискомфорт та біль у верхніх ділянках живота, запор, діарея, нудота, сухість у роті.
З боку шкіри і підшкірних тканин: нечасто – висипання, еритема; рідко – підвищена пітливість, кропив’янка, екзантема, свербіж.
З боку кістково-м’язової системи: нечасто – припухлість суглобів, біль у спині, артралгія; рідко – м’язові судоми, відчуття тяжкості.
З боку нирок і сечовидільної системи: рідко – прискорене сечовипускання, поліурія, підвищення рівня азоту сечовини в крові.
З боку репродуктивної системи: рідко – порушення еректильної функції.
Загальні порушення: часто – набряки, набряк м’яких тканин, набряк обличчя, периферичний набряк, підвищена втомлюваність, почервоніння обличчя, припливи, астенія, гіперемія.
Аналоги Діфорсу 160
- Аденіз - АМ
- Амлосартан
- Бі-Сакорд
- Вазар А
- Валодіп
- Ванатекс А
- Ексфорж
- Комбісарт
Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.