Діофлан - інструкція, застосування, аналоги препарату

Діофлан фото упаковки

Застосування Діофлану

Діофлан - склад і форма випуску препарату

Діофлан: як приймати препарат

Діофлан - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Діофлану

Гель Діофлан при нанесенні на шкіру чинить протинабрякову, антиексудативну, протизапальну та антикоагуляційну дію.

Застосування Діофлану

Лікування захворювань поверхневих вен, таких як варикозне розширення вен і пов’язані з ним ускладнення, флеботромбоз, тромбофлебіт, поверхневий перифлебіт. Післяопераційний варикозний флебіт, ускладнення після хірургічного видалення підшкірних вен нижніх кінцівок. Травми та забиття, інфільтрати та локалізовані набряки, підшкірні гематоми. Травми та розтягнення м’язово-сухожильних та капсулозв’язкових структур.

Діофлан - склад і форма випуску препарату

Діюча речовина: heparin; 1 г гелю містить гепарину натрію у перерахуванні на гепарин 6,25 мг (1000 ОД);

Допоміжні речовини: гліцерин, пропіленгліколь, етанол 96 %, метилпарабен (метилпарагідроксибензоат) (Е 218), пропілпарабен (пропілпарагідроксибензоат) (Е 216), карбомер 934 Р, 15 % розчин аміаку, вода очищена.

Лікарська форма - гель.

Діофлан: як приймати препарат

Дорослим застосовувати препарат 1–3 рази на добу. На уражену ділянку шкіри наносити 3–10 см гелю та обережно втирати. Тривалість лікування визначає лікар індивідуально, з урахуванням тяжкості перебігу захворювання.

З огляду на обмежений досвід застосування препарат не слід призначати дітям.

Діофлан - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання.

Підвищена чутливість до гепарину або до будь-яких інших компонентів препарату, у тому числі парабенів (ніпагін, ніпазол); трофічні виразки ніг, що кровоточать; відкриті та/або інфіковані рани; геморагічний діатез; пурпура; тромбоцитопенія; гемофілія. Схильність до кровотеч.

Побічні реакції.

В окремих випадках можуть спостерігатися реакції гіперчутливості, такі як почервоніння, свербіж та припухлість шкіри, відчуття печіння, шкірний висип, кропив’янка, ангіоневротичний набряк, геморагії, іноді – виникнення невеликих пустул, пухирців або пухирів, що швидко зникають після припинення застосування препарату. При нанесенні на великі ділянки шкіри можливі системні побічні реакції.

Аналоги Діофлану

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся