Дифталь – інструкція, застосування, аналоги препарату

Дифталь фото упаковки

Застосування Дифталю

Дифталь: склад і форма випуску препарату

Дифталь: як приймати препарат

Дифталь: протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Дифталю

Дифталь – це протизапальний засіб, що застосовується в офтальмології.

Застосування Дифталю

Дифталь приймається для:

  • Лікування післяопераційного запального процесу після видалення катаракти та інших хірургічних втручань.
  • Контролю вираженості больового синдрому та дискомфорту в офтальмології, що пов’язані з ушкодженнями епітелію рогівки після ексімер-фоторефракційної терапії (ФРК) або незначної непроникаючої травми.
  • Контроль розвитку запального процесу після проведення аргонової лазерної трабекулопластики (АЛТ).
  • Зменшення ознак і симптомів сезонного алергічного кон’юнктивіту (САК) в офтальмології.
  • Лікування запального процесу та дискомфорту після хірургічного лікування косоокості.
  • Лікування больового синдрому та дискомфорту в офтальмології після радіальної кератотомії.
  • Інгібування розвитку інтраопераційного міозу під час операції з приводу катаракти.

Дифталь: склад і форма випуску препарату

Дифталь випускається у формі крапель очних (прозора безбарвна або злегка жовтувата рідина).

По 5 мл або 10 мл у флаконі. По 1 флакону в пачці.

Діюча речовина: diclofenac; 1 мл препарату містить 1 мг диклофенаку натрію у перерахуванні на 100 % речовину.

Допоміжні речовини: бензалконію хлорид, кислота борна, натрію тетраборат, полісорбат 80, вода для ін’єкцій.

Дифталь: як приймати препарат

Дифталь, очні краплі, призначений тільки для закапування у кон’юнктивальний мішок ока. Його ні в якому разі не можна вводити субкон’юнктивально, також не слід вводити безпосередньо у передню камеру ока.

Відкриття флакона проводиться проколом верхньої частини горловини поворотом ковпачка до упору.

Дорослим. Профілактика інтраопераційного міозу. По 1 краплі 4 рази впродовж 2 годин до операції.

Контроль розвитку запального процесу у післяопераційний період. По 1 краплі 4 рази на добу до 28 днів.

Контроль вираженості больового синдрому та дискомфорту у період після проведення ФРК. По 1 краплі 2 рази на годину до проведення операції, по 1 краплі 2 рази впродовж 5 хвилин одразу після проведення ФРК, у післяопераційний період по 1 краплі кожні 2-5 годин у період неспання впродовж 24 годин.

Контроль вираженості больового синдрому в офтальмології, пов’язаного з ушкодженнями епітелію рогівки після незначної непроникаючої травми. По 1 краплі 4 рази на добу впродовж 2 днів.

Контроль розвитку запального процесу після проведення АЛТ. По 1 краплі 4 рази впродовж 2 годин до проведення АЛТ, а потім по 1 краплі 4 рази на добу впродовж7 днів.

Зменшення ознак і симптомів сезонного алергічного кон’юнктивіту в офтальмології. По 1 краплі 4 рази на добу скільки необхідно.

Лікування запального процесу та дискомфорту після хірургічного лікування косоокості. По 1 краплі 4 рази на добу впродовж 1-го тижня, 3 рази на добу впродовж 2-го тижня, 2 рази на добу впродовж 3-го тижня і в разі необхідності впродовж 4-го тижня.

Діти. Дітям препарат не застосовувати.

Дифталь: протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання

Підвищена чутливість до діючої речовини або до інших компонентів препарату.

Як і інші нестероїдні протизапальні засоби (НПЗЗ), Дифталь® протипоказаний пацієнтам із нападами бронхіальної астми, кропив’янкою, гострими ринітами, пов’язаними із застосуванням ацетилсаліцилової кислоти або інших препаратів, які інгібують активність простагландинсинтетази. Існує можливість перехресної чутливості до ацетилсаліцилової кислоти, похідних фенілоцтової кислоти та інших НПЗЗ.

Внутрішньоочне застосування препарату під час хірургічної процедури.

Особливості застосування

Цей лікарський засіб містить уякості консерванту бензалконію хлорид, який може спричиняти подразнення та утворювати на поверхні м’яких контактних лінз наліт. Тому препарат не слід застосовувати під час носіння м’яких контактних лінз. Перед застосуванням крапель лінзи слід зняти і одягнути знову не раніше ніж через 15 хвилин після закапування.

Протизапальна дія офтальмологічних НПЗЗ, включаючи диклофенак, може маскувати початок та/або прогресування очних інфекцій. При наявності інфекції або якщо існує ризик розвитку інфекції, одночасно із застосуванням препарату необхідно призначити відповідну терапію (наприклад, антибіотикотерапію).

Існує теоретична можливість того, що у пацієнтів, які застосовують інші лікарські препарати, що пролонгують час кровотечі, або мають гемостатичні порушення, можуть спостерігатися загострення захворювання під час застосування препарату, хоча повідомлення щодо розвитку небажаних ефектів відсутні.

Слід бути обережним при одночасному застосуванні НПЗЗ для місцевого застосування, таких як диклофенак, та стероїдних препаратів.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Не рекомендується.

Побічні ефекти

Побічним ефектом, що найчастіше спостерігався, було минуще, від слабкого до помірного ступеня тяжкості, подразнення слизової оболонки очей.

Іншими побічними реакціями, що зустрічалися рідше, були свербіж, почервоніння очей і нечіткість зору одразу після закапування очних крапель.

Як правило, після частого застосування препарату спостерігаються крапчастий кератит і ушкодження епітелію рогівки, біль в очах.

Аналоги Дифталю

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся