Дермазол крем - інструкція, застосування, аналоги препарату

Дермазол фото упаковки

Застосування Дермазолу

Дермазол - склад і форма випуску препарату

Дермазол: як приймати препарат

Дермазол - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Дермазолу

Протигрибкові засоби для місцевого застосування. Кетоконазол - це синтетична похідна речовина імідазолдіоксолану, що проявляє протигрибкову активність щодо дерматофітів Trichophytonspр., Epidermophytonfloccosum та Microsporum spр., а також дріжджів, у тому числі Malasseziaspp. та Candidaspp. Особливо виражений ефект щодо Malasseziaspp.

Крем кетоконазолу дуже швидко усуває свербіж, який зазвичай супроводжує інфекції, спричинені дерматофітами та дріжджами, а також Malassezia spp. Симптоматичне покращення спостерігається до появи перших ознак одужання.

Застосування Дермазолу

Для місцевого застосування при лікуванні інфекцій шкіри, спричинених дерматофітами: епідермофітії тіла, рук, ступень, пахової епідермофітії, спричинених Trichophyton rubrum, Trichophyton mentagrophytes, Microsporum canis та Epidermophyton floccosum - а також для лікування кандидозу шкіри і висівкоподібного лишаю.

Крем Дермазол також слід призначати для лікування себорейного дерматиту - стану шкіри, пов’язаного з присутністю Malassezia furfur.

Дермазол - склад і форма випуску препарату

Крем. Однорідний, білого кольору.

Склад. Діюча речовина: кетоконазол (ketoconazole). 1 г крему містить кетоконазолу 20 мг.

Допоміжні речовини: пропіленгліколь, спирт цетостериловий, цетомакрогол 1000, парафін білий м’який, олія мінеральна легка, динатрію едетат, натрію сульфіт безводний (Е 221), полісорбат 80, вода очищена.

Дермазол: як приймати препарат

Крем Дермазол застосовувати зовнішньо. Крем наносити на уражену шкіру та навколишні ділянки. Необхідно дотримуватися загальних правил гігієни, щоб контролювати джерела інфекції та реінфекції.

Для всіх пацієнтів тривалість лікування має ґрунтуватися на індивідуальній відповіді на терапію. Лікування повинно тривати протягом достатнього часу, щонайменше протягом ще декількох днів після зникнення усіх симптомів. Якщо симптоми захворювання не зникають після 4 тижнів лікування, слід переглянути діагноз.

Кандидоз шкіри (дріжджові інфекції), висівкоподібний лишай - застосовувати 1 раз на добу, протягом 2-3 тижнів.

Пахова епідермофітія - 1 раз на добу, протягом 2-4 тижнів.

Епідермофітія тіла - 1 раз на добу, протягом 3-4 тижнів.

Епідермофітія рук або ступень - 1 раз на добу, протягом 4-6 тижнів.

Себорейний дерматит (основна терапія) - 1–2 рази на добу (залежно від тяжкості інфекції), протягом 2-4 тижнів.

Себорейний дерматит (підтримувальна терапія) - 1 або 2 рази на тиждень.

Дермазол - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання. Крем Дермазол протипоказаний особам з гіперчутливістю до кетоконазолу або до будь-якого з інгредієнтів препарату.

Побічні ефекти. З боку імунної системи: реакції гіперчутливості.

Загальні порушення та реакції у місці застосування: еритема, свербіж, кровоточивість, відчуття дискомфорту, сухість, запалення, подразнення, парестезія, реакції у місці нанесення.

З боку шкіри та підшкірної клітковини: відчуття печіння, висипання, бульозні висипання, контактний дерматит, лущення або липкість шкіри, кропив’янка.

Аналоги Дермазолу

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся