Делуфен - інструкція, застосування, аналоги препарату

Делуфен фото упаковки

Застосування Делуфену

Делуфен - склад і форма випуску препарату

Делуфен: як приймати препарат

Делуфен - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Делуфену

Гомеопатичний препарат. За твердженням виробника, ефективно лікує нежить незалежно від причини виникнення.

Застосування Делуфену

Показання до застосування препарату: місцеве лікування гострого та хронічного нежитю (риніту, риносинуситу) різної етіології (інфекційна, вірусна або бактеріальна, вазомоторна, алергічна, у тому числі сінна лихоманка, поліноз); запалення слухової труби (євстахіїт).

Делуфен - склад і форма випуску препарату

Засіб випускається у формі назального спрею. Це прозора безбарвна рідина без запаху, зі слабким солонуватим смаком.

100 мл розчину містять низку діючих речовин: Sinapis nigra D2 - 1 мл, Euphorbium D6 - 10 мл, Pulsatilla D6 - 10 мл, Luffa D12 - 10 мл, Mercurius bijodatus D12 - 10 мл.

Крім того, препарат містить натрію хлориду розчин ізотонічний, хлорид бензалконію.

Делуфен: як приймати препарат

Перед першим застосуванням препарату необхідно зняти захисну кришку та натиснути кілька разів до появи бризок спрею. Для застосування Делуфену слід ввести розпилювач у ноздрю та натиснути.

Для дорослих та дітей віком від 12 років: на початку лікування застосовувати кожні півгодини-годину по 2 впорскування в кожен носовий хід (максимально 8 разів на добу).

Дітям віком від 3 до 12 років: на початку лікування застосовувати кожні півгодини-годину по 1 впорскуванню в кожен носовий хід (максимально 8 разів на добу).

Після покращення стану застосовувати 3 – 4 рази на добу.

При хронічному перебігу захворювань курс лікування може становити 4 тижні. За необхідності курс лікування можна повторити.

Делуфен - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання до застосування Делуфену - підвищена чутливість до будь-якого з його компонентів.

У разі наявності супутніх захворювань щитоподібної залози лікарський засіб не слід застосовувати без попередньої консультації з лікарем.

В осіб із гіперчутливістю на будь-який компонент лікарського засобу можливе виникнення алергічних реакцій. Після застосування препарату може спостерігатися підвищене слиновиділення. Через наявність у складі препарату бензалконію хлориду можливий бронхоспазм.

Аналоги Делуфену

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся