Долгіт гель - інструкція, застосування, аналоги препарату
ДОЛГІТ ГЕЛЬ - інструкція, застосування, аналоги препарату
ДОЛГІТ ГЕЛЬ - склад і форма випуску препарату
ДОЛГІТ ГЕЛЬ - як приймати препарат
ДОЛГІТ ГЕЛЬ - протипоказання, побічні ефекти
ДОЛГІТ ГЕЛЬ - інструкція, застосування, аналоги препарату
Засіб для місцевого застосування при суглобовому та м’язовому болю ревматичного та неревматичного походження. Чинить виражену протизапальну, анальгетичну та помірну жарознижувальну дію, зменшує набряк, який виникає при запаленні, спричиненому травмами чи ревматичними захворюваннями, покращує рухливість суглобів. Фармакологічна активність препарату зумовлена його здатністю пригнічувати синтез простагландинів.
Застосування ДОЛГІТ ГЕЛЮ
- - при спортивних та інших травмах, таких як перенапруження м’язів, розтягнення зв’язок, сухожилля або забій;
- - при дегенеративних захворюваннях суглобів з больовим синдромом (артрози);
- - запальних ревматичних захворюваннях суглобів і хребта;
- - набряку або запаленні м’яких тканин біля суглобів (наприклад, при бурситі, тендиніті, тендовагініті, ураженні зв’язок і суглобової капсули);
- - скутості рухів у ділянці плеча;
- - болю у попереку;
- - люмбаго;
- - міалгії.
ДОЛГІТ ГЕЛЬ - склад і форма випуску препарату
Гель. 1 г гелю містить ібупрофену 50 мг. Допоміжні речовини: 2-пропанол, солкетал, полоксамер, тригліцериди середнього ланцюга, олія лавандова, олія неролова, вода очищена.
ДОЛГІТ ГЕЛЬ - як приймати препарат
Тільки для зовнішнього застосування. Препарат застосовувати 3-4 рази на добу.
Залежно від величини ураженої ділянки гель наносити тонким шаром на шкіру у ділянці запалення/болю смужками довжиною 4-10 см (що відповідає 2-5 г гелю, або 100-250 мг ібупрофену) з подальшим легким втиранням до повного всмоктування. Максимальна добова доза становить 20 г гелю (що відповідає 1 г ібупрофену). Тривалість лікування визначає лікар. У більшості випадків термін лікування препаратом становить 1-2 тижні. Якщо через два тижні покращення стану не спостерігається, слід звернутися до лікаря.
Не застосовувати під оклюзійну пов’язку. Проникнення активного компонента може бути підсилено за допомогою іонофорезу (спеціальна форма електротерапії). У такому випадку препарат наносити під катод (негативний електрод), інтенсивність струму 0,1-0,5 mА на 5 см2 поверхні електрода, тривалість процедури – до 10 хвилин.
ДОЛГІТ ГЕЛЬ - протипоказання, побічні ефекти
Не застосовувати дітям віком до 14 років. У пацієнтів з астмою, сінною гарячкою, хронічними обструктивними захворюваннями дихальних шляхів, набряками слизової оболонки носа (так звані ринополіпи) та у пацієнтів з гіперчутливістю до анальгетиків та протиревматичних препаратів різного типу більший ризик розвитку астматичних нападів (так звані непереносимість анальгетиків/анальгетична астма), місцевих набряків шкіри та слизових оболонок (набряк Квінке) або кропив’янки. Застосування препарату таким пацієнтам необхідно проводити під контролем лікаря.
Слід з обережністю застосовувати препарат пацієнтам з гіперчутливістю (алергією) на інші речовини, що спричиняють подразнення шкіри, свербіж, кропив’янку. У разі появи висипу на шкірі слід негайно припинити застосування гелю. Не допускається потрапляння препарату в очі. Необхідно звернути увагу на те, щоб діти не торкалися ділянок шкіри, на які було нанесено препарат. Після кожного застосування препарату необхідно ретельно вимити руки, якщо вони не є об’єктом лікування.
Якщо дискомфорт при лікуванні триває довше 3 днів, слід проконсультуватися з лікарем. Через можливе виникнення надмірної світлочутливості пацієнтам слід уникати інтенсивного впливу сонячного світла/УФ-променів при застосуванні препарату. При нанесенні більшої кількості гелю, ніж рекомендовано, необхідно видалити залишки гелю та промити шкіру водою. При застосуванні дуже великої кількості або при випадковому внутрішньому прийомі гелю необхідно повідомити лікаря. Специфічний антидот невідомий.
Побічні реакції. Класифікація побічних реакцій за частотою виникнення: дуже часто (≥ 1/10), часто (≥ 1/100, < 1/10), нечасто (≥ 1/1000, < 1/100), поодинокі (≥ 1/10000, < 1/1000), рідкісні (< 1/10000), частота невідома.
Часто спостерігаються такі місцеві побічні реакції, як почервоніння шкіри, свербіж, відчуття печіння, екзантема, у т. ч. з утворенням пустул та пухирців; нечасто – такі реакції гіперчутливості, як місцеві алергічні реакції (контактні дерматити); у рідкісних випадках можуть виникнути бронхоспастичні реакції.
При застосуванні препарату на великі ділянки шкіри та протягом тривалого часу не можуть бути виключені побічні реакції, які впливають на певні органи або організм у цілому та можливі при системному застосуванні лікарських засобів, що містять ібупрофен.
Аналоги ДОЛГІТ ГЕЛЮ
- Долгіт крем
- Неофен Белупо
- Неофен Белупо Плюс
Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.