Даларгін - інструкція, застосування, аналоги препарату
ДАЛАРГІН - інструкція, застосування, аналоги препарату
ДАЛАРГІН - склад і форма випуску препарату
ДАЛАРГІН - як приймати препарат
ДАЛАРГІН - протипоказання, побічні ефекти
ДАЛАРГІН - інструкція, застосування, аналоги препарату
Пептидна сполука, до структури якої входять залишки 6 амінокислот. Належить до засобів, які регулюють метаболічні процеси. Препарат прискорює загоювання виразок шлунка та дванадцятипалої кишки, знижує кислотність шлункового соку за рахунок антисекреторної активності. Має також гіпотензивний вплив. Спостерігається позитивний вплив на психічні функції хворих на алкоголізм.
Застосування ДАЛАРГІНУ
- – Загострення виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки при довготривалому рубцюванні виразки.
- – Облітеруючі захворювання нижніх кінцівок.
- – Порушення психічного стану при алкоголізмі.
- – Панкреатит.
- – Панкреанекроз.
ДАЛАРГІН - склад і форма випуску препарату
Розчин для ін’єкцій. Діюча речовина: dalargin, 1 мл розчину містить даларгіну 1 мг, допоміжні речовини: натрію хлорид, кислота оцтова, вода для ін’єкцій.
ДАЛАРГІН - як приймати препарат
Слід вводити внутрішньом’язово та внутрішньовенно. При виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки або облітеруючих захворюваннях нижніх кінцівок разова доза препарату становить 1–2 мл (1–2 мг). Внутрішньом’язові ін’єкції вводять 2 рази на добу, внутрішньовенні — 1 раз на добу. Максимальна добова доза (при внутрішньом’язовому введенні) — до 5 мл (5 мг). Курс лікування триває 3–4 тижні. Загальна доза препарату на курс лікування становить 30–50 мг.
При психічних розладах алкогольного генезу внутрішньовенно вводити 1 мг в 10 мл 0,9 % розчину натрію хлориду для ін’єкцій. При гострому панкреатиті препарат вводити внутрішньовенно: у перший день — 2 мл (2 мг), потім по 5 мл (5 мг) 1–2 рази на день. Курс лікування — від 4 до 6 днів. При панкреанекрозі вводити внутрішньовенно по 5 мл (5 мг) 3–4 рази на добу (через 6–8 годин). Курс лікування — від 2 до 6 днів.
ДАЛАРГІН - протипоказання, побічні ефекти
- – Підвищена чутливість до компонентів лікарського засобу.
- – Виражена артеріальна гіпотензія.
- З боку серцево-судинної системи: зниження артеріального тиску, тахікардія, серцебиття.
- З боку нервової системи: головний біль, запаморочення, оніміння верхніх кінцівок та обличчя.
- З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння: почастішання або утруднення дихання, задуха.
- З боку імунної системи: алергічні реакції.
- З боку шкіри та підшкірних тканин: свербіж, гіперемія, кропив’янка, почервоніння або печіння шкіри обличчя, блідість шкірних покривів, пітливість.
- З боку шлунково-кишкового тракту: нудота, біль у животі, включаючи біль в епігастрії.
- Загальні розлади та реакції у місці введення: загальна слабкість, озноб, підвищення температури тіла, біль за грудиною, набряк обличчя; гіперемія, висипи, свербіж у місці введення.
Аналоги ДАЛАРГІНУ
Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.