Цитрамон - інструкція, застосування, аналоги препарату

Цитрамон фото упаковки

Застосування Цитрамону 

Цитрамон - склад і форма випуску препарату

Цитрамон: як приймати препарат

Цитрамон - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Цитрамону 

Лікарський засіб чинить аналгезивну, жарознижувальну та протизапальну дію. Компоненти, що входять до складу лікарського засобу, посилюють ефекти один одного. Аналгетики та антипіретики. Кислота ацетилсаліцилова, комбінації без психолептиків. Код АТХ N02B A51.

Застосування Цитрамону 

Терапія слабкого або помірного больового синдрому при головному або зубному болю, первинній дисменореї, мігрені, артралгії, невралгії, захворюваннях, що супроводжуються гіпертермією різної етіології (як жарознижувальний засіб).

Цитрамон - склад і форма випуску препарату

Склад:

діючі речовини: ацетилсаліцилова кислота, парацетамол, кофеїн; 1 таблетка містить: ацетилсаліцилової кислоти 240 мг, парацетамолу 180 мг, кофеїну 30 мг; допоміжні речовини: кислота лимонна моногідрат, крохмаль картопляний, повідон, какао, кальцію стеарат.

Лікарська форма. Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості:таблетки світло-коричневого кольору з вкрапленнями, плоскоциліндричної форми з фаскою і рискою, із запахом какао.

Цитрамон: як приймати препарат

Лікарський засіб призначають дорослим по 1 таблетці 2–3 рази на добу після прийому їжі. Максимальна добова доза лікарського засобу становить 6 таблеток (за 3 прийоми). Таблетки не слід приймати більше 5 днів як знеболювальний засіб і більше 3 днів – як жарознижувальний засіб.

Не перевищувати рекомендовану дозу.

Не приймати разом з іншими лікарськими засобами, що містять парацетамол.

Не слід застосовувати лікарські засоби, що містять ацетилсаліцилову кислоту, дітям із гострою респіраторною вірусною інфекцією (ГРВІ), яка супроводжується або не супроводжується підвищенням температури тіла.

Цитрамон - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання:

  • підвищена чутливість до компонентів лікарського засобу, інших саліцилатів;
  • тяжкі порушення функції печінки та/або нирок,
  • вроджена гіпербілірубінемія, 
  • синдром Жильбера, 
  • дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, 
  • алкоголізм, 
  • захворювання крові, 
  • гемофілія, 
  • геморагічний діатез, 
  • виражена анемія, 
  • лейкопенія, 
  • тромбоз,
  • тромбофлебіт, 
  • геморагічні хвороби, 
  • гострі пептичні виразки,
  • стан підвищеного збудження, 
  • порушення сну, 
  • тяжка артеріальна гіпертензія, органічні захворювання серцево-судинної системи (у тому числі атеросклероз), 
  • закритокутова глаукома, 
  • епілепсія, гіпертиреоз, 
  • декомпенсована серцева недостатність, 
  • порушення серцевої провідності, 
  • тяжкий атеросклероз, 
  • схильність до спазму судин, 
  • ішемічна хвороба серця, 
  • гострий панкреатит, 
  • гіпертрофія передміхурової залози, 
  • тяжкі форми цукрового діабету, 
  • бронхіальна астма, спричинена застосуванням саліцилатів, 
  • в анамнезі, 
  • літній вік.

Лікарський засіб не застосовують у період вагітності або годування груддю.

При застосуванні високих доз лікарського засобу слід утримуватися від керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами через можливі побічні реакції з боку нервової системи (запаморочення, підвищена збудливість, порушення орієнтації та уваги).

Аналоги Цитрамону 

  • АЛЬКА-ПРИМ
  • АСКОФЕН 
  • КОПАЦИЛ
  • УПСАРИН УПСА
  • ФАРМАДОЛ
  • ЦИТРОПАК

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies