Цистон - інструкція, застосування, аналоги препарату

Цистон фото упаковки

Застосування Цистону

Цистон - склад і форма випуску препарату

Цистон: як приймати препарат

Цистон - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Цистону

Засоби, що сприяють розчиненню сечових конкрементів.

Цистон сприяє припливу крові до нирок та сечових шляхів, спричиняє сечогінну та протизапальну дію. Перешкоджає процесу каменеутворення. Сприяє видаленню каменів шляхом мікроподріблення. Відбувається дезінтеграція каменів та кристалів за рахунок дії на муцин, який з’єднує окремі часточки разом.

Цистон має протимікробну активність, особливо впливає на Е. coli та Klebsiella. Має також антиспазматичну дію, що полегшує стан при болючому сечовипусканні.

Застосування Цистону

Розчинення ниркових каменів, що спричинені оксалатами, фосфатами, сечовою кислотою та уратами.

Профілактика появи каменів після операції.

Як допоміжний засіб при інфекції сечовивідних шляхів; неспецифічний уретрит; цистит, пієліт.

Напади, що виникають при виведенні сечової кислоти.

Цистон - склад і форма випуску препарату

Таблетки для перорального застосування.

Склад. 1 таблетка містить:

екстракти: листя дідимокарпусу стеблового (Didymocarpus pedicellata) - 65 мг, коренів ломикаменя язичкового (Saxifrag aligulata) - 49 мг, коренів марени серцелистої (Rubia cordifolia) - 16 мг, кореневищ смикавця плівчастого (Cyperus scariosus) - 16 мг, насіння соломоцвіту шорсткуватого (Achyranthes aspera) - 16 мг, надземної частини оносми приквіткової (Onosma bracteatum) - 16 мг, вернонії попелястої (Vernonia cinerea) - 16 мг; порошки: вапна кремнієвого (Hajrul yahood bhasma) - 16 мг; смоли мінеральної очищеної (Shilajeet purified) - 13 мг;

які оброблені водним екстрактом із: трави васильків справжніх (Ocimum basilicum), плодів якірців сланких (Tribulus terrestris), насіння мімози сором’язливої (Mimosa pudica), насіння доліхосу двoквiткoвoгo (Dolichos biflorus), півонії запашної (Pavonia odorata), хвощу польового (Equisetum arvense), насіння дерева тикового (Tectona grandis seed).

Допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, натрію карбоксиметилцелюлоза, магнію стеарат, кросповідон, кремнію діоксид колоїдний безводний.

Цистон: як приймати препарат

Цистон приймати всередину.

Розчинення ниркових каменів, що спричинені оксалатами, фосфатами, сечовою кислотою та уратами: дорослим і дітям віком від 14 років - по 2 таблетки, дітям віком від 12 до 14 років - по 1 таблетці 3 рази на добу протягом 3-4 місяців, далі дорослим і дітям віком від 14 років - по 1 таблетці, дітям віком від 12 до 14 років - по ½ таблетки 2 рази на добу або до виходу каменя.

При інфекціях сечовивідних шляхів: дорослим і дітям віком від 14 років - по 2 таблетки, дітям від 12 до 14 років - по 1 таблетці 3 рази на добу протягом 4-6 тижнів.

При рецидиві інфекцій сечовивідних шляхів: дорослим і дітям віком від 14 років - по 1 таблетці, дітям від 12 до 14 років - по ½ таблетки 2 рази на добу протягом 6-12 тижнів.

Для запобігання утворенню каменів у нирках: дорослим і дітям віком від 14 років - по 1 таблетці, дітям від 12 до 14 років - по ½ таблетки 3 рази на добу протягом 4-5 місяців.

Діти. Лікарський засіб застосовувати дітям віком від 12 років.

Цистон не рекомендується застосовувати при непрохідності, зумовленій великими за розміром конкрементами (більше 10 мм за даними УЗД), при великих каменях, що можуть спричинити обструкцію.

Якщо з’являються такі симптоми, як підвищення температури, дизурія, спазм або кров у сечі під час застосування препарату, необхідно проконсультуватися з лікарем.

Цистон - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів лікарського засобу. Гострий біль у ділянці сечовивідних шляхів. Нефрити, нефрози, нефрозонефрити.

Побічні ефекти. З боку шкіри та підшкірної клітковини: шкірні висипи, еритема, кропив’янка, свербіж.

З боку травного тракту та печінки: шлунково-кишкові порушення та порушення з боку печінки.

З боку імунної системи: реакції гіперчутливості, в т. ч. ангіоневротичний набряк.

З боку сечовидільної системи: біль у попереку та при завершенні сечовипускання.

АналогиЦистону

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies