Церегліа - інструкція, застосування, аналоги препарату

Церегліа фото упаковки

Застосування Церегліа

Церегліа - склад і форма випуску препарату

Церегліа: як приймати препарат

Церегліа - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Церегліа

Церегліа є засобом, який відноситься до групи центральних холіноміметиків з переважаючим впливом на центральну нервову систему (ЦНС). Позитивно впливає на функції пам’яті та пізнавальні здібності, а також на показники емоційного стану і поведінки, погіршення яких було спричинено розвитком інволюційної патології мозку.

Застосування Церегліа

Показання до застосування:

дегенеративно-інволюційні мозкові психоорганічні синдроми або вторинні наслідки цереброваскулярної недостатності, тобто первинні та вторинні порушення розумової діяльності у людей літнього віку, які характеризуються порушенням пам’яті, сплутаністю свідомості, дезорієнтацією, зниженням мотивації та ініціативності, зниженням здатності до концентрації; зміни в емоційній та поведінковій сфері: емоційна нестабільність, дратівливість, байдужість до навколишнього середовища; псевдомеланхолія у людей літнього віку.

Церегліа - склад і форма випуску препарату

Препарат випускається у формі капсул.

Діюча речовина: холіну альфосцерат; 1 капсула містить холіну альфосцерату - 400 мг.

Допоміжні речовини: гліцерин, вода очищена;

Оболонка капсули: желатин, сорбіт рідкий, частково дегідратований, гліцерин, натрію метилпарагідроксибензоат (Е 219), натрію пропілпарагідроксибензоат (Е 217), титану діоксид (Е 171), заліза оксид жовтий (Е 172).

Церегліа: як приймати препарат

Лікарський засіб застосовувати лише дорослим. Приймати по 1 капсулі 2 або 3 рази на добу. Тривалість лікування лікар визначає індивідуально.

Діти. Досвід застосування лікарського засобу дітям відсутній.

Церегліа - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання

  • Відома гіперчутливість до лікарського засобу або до його компонентів.
  • Пацієнтам із психотичним синдромом, при тяжкому психомоторному збудженні.
  • Період вагітності або годування груддю.

Побічні реакції

Протягом перших днів або тижнів лікування можуть виникати такі прояви побічних реакцій: тривожність, ажитація, безсоння. Ці симптоми є тимчасовими і не потребують припинення лікування, але можливе тимчасове зниження дози.

Можливе виникнення нудоти (яка головним чином є наслідком вторинної допамінергічної активації), зниження артеріального тиску, головний біль, дуже рідко можливі абдомінальний біль та короткотривала сплутаність свідомості. У такому випадку необхідно зменшити дозу лікарського засобу.

Можливі реакції гіперчутливості, включаючи висип, свербіж, кропив’янку, ангіоневротичний набряк, почервоніння шкіри. Може спричинити алергічні реакції (можливо, уповільнені).

Аналоги Церегліа

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся