Біоспорин - інструкція, застосування препарату

Біоспорин фото упаковки

Застосування Біоспорину

Біоспорин - склад і форма випуску препарату

Біоспорин: як приймати препарат

Біоспорин - протипоказання, побічні ефекти

Біоспорин, ліофілізат для приготування суспензії для прийому всередину і місцевого застосування, являє собою живі бактерії B. subtilis 3 і B. licheniformis 31, ліофільно висушені в цукрозо-желатинової середовищі, і має вигляд кристалічної або пористої маси, колір якої може варіювати від світло-сірого до бежевого, без запаху.

Застосування Біоспорину

в гастроентерологічній практиці:

  • при гострих кишкових інфекціях (ГКІ), викликаних патогенними та умовно-патогенними мікроорганізмами (Salmonella, Shigella, энтеропатогенные Е. coli, Proteus, Staphylococcus, а також Candida), в тому числі і антибіотикостійкими, при захворюваннях легкого та середнього ступеня тяжкості; при важких формах у осіб з протипоказаннями до антибіотиків;
  • для осіб, які перенесли ГКІ, у випадках виділення патогенних та умовно патогенних мікроорганізмів або при дисфункції кишечника;
  • при дисбактеріозах кишечника різної етіології, у тому числі що виникають в результаті антибіотикотерапії;
  • у хірургічній практиці:

  • для профілактики гнійно-септичних ускладнень у післяопераційному періоді;

в гінекологічній практиці:

  • для лікування вульвовагінального кандидозу у жінок репродуктивного віку, в тому числі у вагітних;
  • для лікування бактеріального вагінозу (призначають після закінчення курсу антибактеріальної терапії з метою реабілітації).

Біоспорин - склад і форма випуску препарату

Лікарська форма - Ліофілізат для приготування суспензії

Склад - одна доза препарату містить живих мікробних клітин B. subtilis 3 - від 1х109 до 8х109 і B. licheniformis 31 - від 1х108 до 2х109.

Опис лікарської форми - ліофілізат для приготування суспензії для прийому всередину і місцевого застосування, являє собою живі бактерії B. subtilis 3 і B. licheniformis 31, ліофільно висушені в цукрозо-желатинової середовищі, і має вигляд кристалічної або пористої маси, колір якої може варіювати від світло-сірого до бежевого, без запаху.

Біоспорин: як приймати препарат

До вмісту флакона додають потрібну кількість чайних ложок води (з розрахунку одна чайна ложка на 1 дозу). Препарат розчиняється протягом 1-2 хв, утворюючи гомогенну суспензію бежевого кольору. Розведений препарат зберіганню не підлягає. Отриману суспензію застосовують всередину перорально за 30-40 хв до їжі або використовують у гінекологічній практиці для вагінальних зрошень і просочування тампонів для інтравагінального введення.

Одночасне застосування антибіотиків і хіміопрепаратів недоцільно.

При необхідності курс лікування може бути повторений.

Біоспорин - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання - при підвищеній чутливості до компонентів, що входять до складу препарату.

Побічні ефекти – не встановлені

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies