Анаферон - інструкція, застосування, аналоги препарату

Анаферон фото упаковки

Застосування Анаферону

Анаферон - склад і форма випуску препарату

Анаферон: як приймати препарат

Анаферон - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Анаферону

Анаферон застосовується для лікування та профілактики ГРВІ та грипу. При профілактичному та лікувальному застосуванні чинить противірусну дію. 

Застосування Анаферону

Препарат рекомендують для: профілактики та лікування гострих респіраторних вірусних інфекцій;

  • комплексної терапії інфекцій, спричинених герпесвірусами;
  • комплексної терапії і профілактики рецидивів хронічної герпесвірусної інфекції, у тому числі лабіального та генітального герпесу;
  • комплексної терапії і профілактики інших гострих та хронічних вірусних інфекцій, спричинених вірусом кліщового енцефаліту, ентеровірусом, ротавірусом, коронавірусом, каліцивірусом;
  • комплексної терапії вторинних імунодефіцитних станів різної етіології, у тому числі профілактика та лікування ускладнень вірусних і бактеріальних інфекцій.

Анаферон - склад і форма випуску препарату

Таблетки плоскоциліндричної форми, з рискою та фаскою, від білого до майже білого кольору. На одному плоскому боці нанесено риску, на іншому плоскому боці нанесено напис ANAFERON. Склад: діюча речовина - 1 таблетка містить антитіла до гамма інтерферону людини афінно очищені: суміш гомеопатичних розведень С12, С30 та С200 – 3 мг; допоміжні речовини - лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат.

Анаферон: як приймати препарат

Препарат приймають внутрішньо по 1 таблетці за 30 хв до або через 30 хв після прийому їжі. Таблетку тримають у роті (бажано не розжовуючи та не ковтаючи) до повного розчинення.

ГРВІ, грип, кишкові інфекції, герпесвірусні інфекції, нейроінфекції.

Лікування потрібно починати якомога раніше при появі перших ознак гострої вірусної інфекції за такою схемою: перші 2 години препарат приймають кожні 30 хв (5 прийомів), потім протягом першої доби – ще 3 таблетки через рівні проміжки часу (усього 8 таблеток протягом першої доби). Починаючи з 2-ї доби й надалі препарат приймають по 1 таблетці 3 рази на добу до повного одужання.

За відсутності покращення на третій день лікування препаратом гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу необхідно звернутися за консультацією до лікаря.

Для профілактики приймають по 1 таблетці 1 раз на добу щоденно протягом 1–3 місяців (протягом усього епідемічного сезону).

Генітальний герпес. При гострих проявах генітального герпесу приймають через рівні проміжки часу за такою схемою: 1–3 день – по 1 таблетці 8 разів на добу, далі – по 1 таблетці 4 рази на добу не менше 3 тижнів.

Для профілактики рецидивів хронічної герпесвірусної інфекції – по 1 таблетці на добу. Рекомендована тривалість профілактичного курсу визначається індивідуально і може досягати 6 місяців.

Для лікування та профілактики імунодефіцитних станів приймають по 1 таблетці на добу.

Не застосовувати дітям.

Анаферон - протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання: підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату. Побічні ефекти: можливі алергічні реакції, включаючи свербіж, висип, кропив’янку, гіперемію шкіри та набряк, утруднення ковтання.

Аналоги Анаферону

Невідомо

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies