Альтан - інструкція, застосування, аналоги препарату

Альтан фото упаковки

Застосування Альтану

Альтан - склад і форма випуску препарату

Альтан: як приймати препарат

Альтан - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Альтану

Комплексний препарат із речовин поліфенольної природи, використовується для лікування кислотозалежних захворюван (гастритів, виразкової хвороби шлунка, тощо).

Застосування Альтану

Препарат використовується у комплексному лікуванні гастритів (незалежно від характеру порушень кислотоутворювальної функції шлунка), хронічних гастродуоденітів, виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки, колітів та ентероколітів.

Альтан - склад і форма випуску препарату

Препарат випускається у вигляді таблеток, вкритих плівковою оболонкою коричневого кольору.

Діюча речовина засобу: альтан. 1 таблетка містить 10 мг альтану (у перерахуванні на суху речовину і вміст елаготанінів 60 %).

Допоміжні речовини: моногідрат лактози, кукурудзяний крохмаль, стеарат кальцію;

Плівкове покриття таблетки додатково містить полівініловий спирт (частково гідролізований), макрогол (ПЕГ 3350), тальк, заліза оксид червоний (Е 172), заліза оксид жовтий (Е 172), діоксид титану (Е 171), чорний оксид заліза (Е 172).

Альтан: як приймати препарат

Тривалість лікування визначає лікар з урахуванням характеру, ступеня тяжкості та особливостей перебігу захворювання, стабільності досягнутого терапевтичного ефекту і переносимості препарату. Зазвичай курс лікування становить 1 місяць.

Таблетки Альтану застосовувати внутрішньо за 15-20 хвилин до прийому їжі.

Дорослим застосовувати по 1 таблетці 2-3 рази на добу.

Дітям та підліткам віком від 9 років призначати по 1 таблетці 2 рази на добу.

Альтан - протипоказання, побічні ефекти

Препарат містить лактозу, тому пацієнти з рідкісними спадковими порушеннями толерантності до вуглеводів, такими як вроджена галактоземія, синдром глюкозо-галактозної мальабсорбції, лактазна недостатність, не повинні застосовувати його.

Протипоказання до застосування Альтану:

  • Підвищена чутливість до альтану та/або інших компонентів препарату;
  • індивідуальна чутливість до танінвмісних лікарських засобів.

Альтан належить до практично нетоксичних препаратів, але його застосування у період вагітності та годування груддю можливе тільки тоді, коли, на думку лікаря, передбачувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода/дитини.

Можливі побічні реакції на Альтан: розвиток алергічних реакцій, включаючи висипи та свербіж.

Алегрічні рекації можуть бути спричинені, зокрема, передозуванням препарату. Тоді  прийом засобу слід припинити. Рекомендується викликати блювання або провести промивання шлунка. Показано симптоматичне лікування.

Аналоги Альтану

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies