Алора - інструкція, застосування, аналоги препарату

Алора фото упаковки

Застосування Алора

Алора - склад і форма випуску препарату

Алора: як приймати препарат

Алора - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Алора 

Снодійні та седативні засоби. Компоненти екстракту гальмують проведення нервових імпульсів у спинному і головному мозку, знижують збудливість центральної нервової системи і спричиняють седативну дію.

Препарат покращує настрій при депресивних станах, зменшує тривожність і психічне напруження, має легкий снодійний ефект без симптому пригніченості під час пробудження. Має протисудомні властивості.

Застосування Алора

 Як заспокійливий засіб хворим з неврастенічними і депресивними станами, при стресах, тривожному стані, знервованості, порушеннях сну, уклімактеричному і преклімактеричному періодах. Препарат ефективний при вегетативних симптомах захворювань нервової системи (нейроциркуляторна дистонія, гіпертонічна хвороба, церебральні судинні кризи, підвищена пітливість, відчуття серцебиття), а також при постінфекційній астенії.

Алора - склад і форма випуску препарату

Круглі двоопуклі таблетки, вкриті оболонкою, червоного кольору.

Діюча речовина: рassiflora incarnatа; 1 таблетка містить сухий екстракт пасифлори 100 мг.

По 10 таблеток у блістері, по 2 або 5 блістерів у картонній упаковці.

Алора: як приймати препарат

Для дорослих та дітей віком від 12 років: для досягнення седативного ефекту слід приймати по 1-2 таблетки 3 рази на добу перед прийомом їжі. При порушеннях сну – по 2-3 таблетки 1 раз за 1 годину до сну.

Тривалість курсу лікування визначає лікар індивідуально залежно від показань і клінічної ефективності препарату. Не слід перевищувати рекомендовану дозу.

Алора - протипоказання, побічні ефекти

  • Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату.
  • Період вагітності та годування груддю.
  • Препарат у даній лікарській формі не застосовувати дітям віком до 12 років.

Побічні ефекти: тахікардія, брадикардія, шлуночкова тахікардія, запаморочення, сонливість, можливі алергічні реакції, включаючи васкуліт та ін.

Аналоги Алора 

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies