Аллуна – інструкція, застосування, аналоги препарату

Аллуна фото упаковки

Застосування Аллуна

Аллуна: склад і форма випуску препарату

Аллуна: як приймати препарат

Аллуна: протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Аллуна

Аллуна – це снодійний та седативний препарат.

Застосування Аллуна

Аллуна приймається для лікування розладів сну, таких як труднощі із засинанням, безсоння та неспокійний сон.

Аллуна: склад і форма випуску препарату

Аллуна випускається у формі таблеток, вкритих плівковою оболонкою (таблетки блідо-голубого кольору, з характерним запахом валеріани, продовгуватої форми, випуклі з обох боків, приблизно 7 х 20 мм,з лінією розлому на обох боках. Таблетка може бути розділена на еквівалентні дози).

По 10 таблеток у блістері, по 1 або 3 блістери в картонній коробці.

Діючі речовини:1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою містить:

  • 375мг сухого нативного екстракту зValeriana officinalis L., radix (коріння валеріани) (5-8:1),
  • 84мг сухого нативного екстракту з Humuluslupulus L., flos (шишок хмелю) (7-10:1),
  • екстрагент: метанол 45 % м./м.

Допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію кроскармелоза, гіпромелоза, індигокармін (E 132), поліетиленгліколь 20000, магнію стеарат, мальтодекстрин, целюлоза мікрокристалічна, кислота стеаринова, титану діоксид (E 171).

Аллуна: як приймати препарат

Для перорального застосування.

Дорослі приймають по 1 таблетці, вкритій плівковою оболонкою, за 1 годину до сну, запиваючи водою. При необхідності, дозу можна збільшити до 1 ½ таблетки, вкритої плівковою оболонкою.

Тривалість застосування. За рахунок поступового початку дії ефективності, фіксовану комбінацію коріння валеріани та шишок хмелю не застосовують для гострого інтервенційного лікування легкого нервового напруження або розладів сну. Лікарський засіб рослинного походження слід приймати протягом, щонайменше, 2-х тижнів для відновлення нормального сну. Для досягнення оптимального ефекту лікування, рекомендується подальше використання протягом 4-х тижнів.

Якщо симптоми зберігаються або погіршуються після 4-х тижнів безперервного використання, потрібно проконсультуватися з лікарем.

Діти. Не рекомендується для застосування.

Аллуна: протипоказання, побічні ефекти

Протипоказання

  • Гіперчутливість до діючих речовин або до будь-якої з допоміжних речовин даного препарату.
  • Депресія та інші стани, що супроводжуються пригніченням діяльності центральної нервової системи.

Особливості застосування

Пацієнтам, які мали тяжке порушення функції печінки або перенесли тяжке захворювання печінки у минулому, слід бути обережними при прийомі препарату. Під час застосування препарату необхідно утримуватись від вживання алкогольних напоїв.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Безпека застосування лікарського засобу у період вагітності або годування груддю не оцінювалася. Не рекомендується застосовувати будь-які лікарські засоби у період вагітності або годування груддю чи проконсультуватися з лікарем.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не приймати даний лікарський засіб перед тим, як сідати за кермо, або перед роботою з потенційно небезпечними механізмами.

Побічні ефекти

З боку шлунково-кишкового тракту: шлунково-кишкові розлади, такі як нудота, блювання, діарея таспазми у животі. Частота проявів не встановлена.

З боку шкіри та підшкірної клітковини: реакції з боку шкіри. Виникають дуже рідко.

З боку центральної та периферичної нервової системи: запаморочення, сонливість, пригнічення емоційних реакцій, депресія, загальна слабкість, зниження розумової та фізичної працездатності.

З боку імунної системи: реакції гіперчутливості включаючи висип, свербіж, гіперемію, набряк шкіри.

У разі виникнення побічних реакцій, не описаних в інструкції для медичного застосування, слід повідомити про це лікаря.

Аналоги Аллуна

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies