Афлубін - інструкція, застосування, аналоги препарату

Афлубін фото упаковки

Застосування Афлубіну

Афлубін - склад і форма випуску препарату

Афлубін: як приймати препарат

Афлубін - протипоказання, побічні ефекти

Аналоги Афлубіну

Комплексний гомеопатичний препарат.

Застосування Афлубіну

Препарат рекомендується застосовувати для профілактики та лікування грипу і застуди (гострих респіраторних вірусних інфекцій), а також у комплексному лікуванні запальних і ревматичних захворювань з болем у суглобах.

Афлубін - склад і форма випуску препарату

Краплі оральні. Прозора від безбарвного до ледь жовтуватого кольору рідина.

Діючі речовини: 100 мл препарату містить: Gentiana D1 1 мл, Aconitum D6 10 мл, Bryonia D6 10 мл, Ferrum phosphoricum D12 10 мл, Acidum sarcolacticum D12 10 мл;

допоміжна речовина: етанол 43 % (м/м).

1 мл розчину містить 25 крапель.

По 20 мл або по 50 мл, або по 100 мл у флаконах-крапельницях із темного скла, у картонній упаковці.

Афлубін: як приймати препарат

Для досягнення максимального ефекту Афлубін рекомендується застосовувати у проміжках між прийомами їжі (за 30 хвилин до, або через 1 годину після їди).

Для посилення ефективності рекомендується потримати препарат деякий час у роті перед проковтуванням. Для зручності застосування дітям препарат розводити у ложці води.

Призначається протягом 5-10 днів, 3-8 раз в день, по 1 краплі (немовлятам), по 5 крапель (від 1 року до 12), більш дорослим пацієнтам – по 10 крапель.

Для запобігання зараження грипом чи ГРВІ приймають за місяць до передбачуваної епідемії, в тому ж дозуванні, але лише по 2 рази в день. Курс триває 21 день.

Такий невеликий період при такому ж дозуванні допомагає і при лікуванні ревматизму, запалення кісток і суглобів. Перші 1-2 дні застосовувати з максимальною інтенсивністю, але не більше 8 разів на день. Після необхідно переходити на прийняття до 3-х разів на добу.

Афлубін - протипоказання, побічні ефекти

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату.

Застосування препарату Афлубіну дітям віком до 2 років не рекомендується через недостатню кількість даних.

Аналоги Афлубіну

Джерело: Державний реєстр лікарських засобів України. Інструкція публікується зі скороченнями винятково для ознайомлення. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і уважно ознайомтеся з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies